PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy aparthotel powstanie w Krakowie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 lut 2015 17:05

W krakowskiej dzielnicy Podgórze, przy ulicy Lwowskiej 1, powstaje nowy aparthotel.

REKLAMA

Lwowska 1 to czterokondygnacyjny budynek z apartamentami mieszkalnymi na sprzedaż. Na parterze gmachu znajdą się lokale usługowe (powierzchnia od 38 do 175 mkw.), a w podziemiu - garaż na 74 miejsca postojowe. W inwestycji przewidziano 137 apartamentów - od jednopokojowych o powierzchni 27 mkw. po czteropokojowe, liczące 91 mkw. Średnia powierzchnia apartamentu to 35,5 mkw.

Wszystkie lokale będą funkcjonowały w systemie aparthotelu w standardzie powyżej trzech gwiazdek. W budynku znajdzie się dodatkowo recepcja, sala konferencyjna, a także restauracja i klub fitness.

Budynek zaprojektowano jako zabudowę uzupełniającą dla obecnie istniejącej pierzei ulic, zgodnie z charakterystycznymi dla Starego Podgórza kwartałami zabudowy. Obiekt został zaprojektowany przez Biuro Projektów Lewicki Łatak. Dziełem tego zespołu jest m.in. projekt przebudowy pobliskiego placu Bohaterów Getta, zespół budynków mieszkalnych przy ul. Łobzowskiej w Krakowie i przebudowany rynek w Niepołomicach.

Zakupiony apartament jest objęty 10-letnią umową najmu z operatorem aparthotelowym. Oznacza to, że przez ten czas nabywca nie będzie mógł zmienić przeznaczenia lokalu. Wiąże się to jednak z szeregiem gwarancji dla inwestora. Każdy z właścicieli apartamentów będzie od inwestora otrzymywał przez pierwsze trzy lata gwarantowane 18 proc. zysku od kwoty netto zakupu lokalu i udziałów (5 proc. w 1. roku, 6 proc. w 2. roku, 7 proc. w 3. roku). Od czwartego roku najmu właściciel będzie otrzymywał czynsz stanowiący 35 proc. całkowitego przychodu netto operatora z aparthotelu pomnożony przez udział właścicielski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA