PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy boom na rynku hotelarskim w Polsce - fotorelacja z sesji na Property Forum

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 wrz 2012 10:46

Nowy boom na rynku hotelarskim w Polsce - fotorelacja z sesji na Property Forum

Polskie hotelarstwo dziś i jutro - perspektywy rozwoju rynku, nowe wyzwania i zagrożenia dla inwestorów i właścicieli hoteli; potencjał obszaru uzdrowisk oraz obiektów sanatoryjnych przeznaczonych do prywatyzacji w rozwoju rynku hotelarskiego w Polsce; condo - ucieczka od ryzyka w kryzysowych realiach i trudnościach w pozyskaniu finansowania czy atrakcyjność inwestycyjna condo hoteli - m.in. na te tematy dyskutowali uczestnicy sesji Nowy boom na rynku hotelarskim w Polsce w czasie Property Forum 2012.

REKLAMA

W sesji wzięli udział m.in.: Radosław Borek - Dyrektor Sprzedaży i Marketing, Condohotels Group; Sławomir Burzyński - Prezes Zarządu, Dolcan Plus SA; Gheorghe Marian Cristescu - Regionalny Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę, Best Western Hotels Finland; David Heijligers - Development Director Poland & Eastern Europe, Louvre Hotels Group w Polsce; Janusz Mitulski - Partner, Horwath HTL Polska; Leszek Piotr Nałęcz - Prezes Zarządu, Qualia Development Sp. z o.o.; Jan Wróblewski - Członek Zarządu, Zdrojowa Invest.

Prezentację przedstawił Janusz Mitulski - Partner, Horwath HTL Polska.

Moderatorami dyskusji byli: Małgorzata Burzec-Lewandowska - Redaktor, Propertynews.pl; Robert Posytek - Redaktor Naczelny, Propertynews.pl.

PRZECZYTAJ RELACJĘ Z SESJI Nowy boom na rynku hotelarskim w Polsce.

W konferencji o rynku nieruchomości komercyjnych Property Forum 2012, która odbyła się w dniach 18-19 września br. w Warszawie, wzięło udział ponad 1000 uczestników. Opinie o sektorze i perspektywach jego rozwoju przedstawiło ponad 70 prelegentów. Częścią spotkania była gala rozdania nagród Prime Property Prize 2012.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • banon 2013-11-25 12:11:18
    Problem w tym, że hotele w dalszym ciągu na siebie nie zarabiają, więc ten niby boom nie ma uzasadnienia. Boom to widać, ale w magazynach, choćby w Wawie jartom ma kilka hal, które poszły za małe pieniądze i raczej przy takim układzie będzie dochodziło do kolejnych przejęć. Ile to może potrwać?

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA