PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy ekspert od hotelowych otwarć w HPMG

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 kwi 2017 13:57

Nowy ekspert od hotelowych otwarć w HPMG Katarzyna Stiller-Romanowska, Director of Hotel Operations HPMG

Z początkiem kwietnia br. do zespołu Hotel Professionals Management Group (HPMG), dołączyła Katarzyna Stiller-Romanowska, która obejmuje funkcję Director of Hotel Operations.

REKLAMA

Katarzyna Stiller-Romanowska od 16 lat związana jest z branżą hotelową. W ciągu tego czasu aktywnie rozwijała swoje kompetencje w międzynarodowych sieciach hotelowych: InterContinental Hotels Group, Accor Hotels, IBB Hotels i Hilton Worldwide. Ponadto jako konsultant miała okazję współpracować z działem Hospitality firmy doradczej Colliers International, z którego wywodzi się spółka Hotel Professionals.

Przygodę z hotelarstwem rozpoczynała w 2001 roku jako członek zespołu otwierającego hotel Holiday Inn w Krakowie, gdzie odpowiadała za administrację i HR. W zespole otwierającym Hotel InterContinental w Warszawie w roku 2003 pełniła rolę kierownika ds. sprzedaży konferencji i bankietów. W roku 2012, dzięki pozyskanemu doświadczeniu została zaproszona do współpracy przy otwarciu trzeciego w swojej karierze sieciowego hotelu. Tym razem był to największy pod względem metrażu powierzchni konferencyjnej w Europie obiekt sieci Hilton – DoubleTree by Hilton Warsaw. Katarzyna blisko współpracowała z siecią Hilton jako Brand Ambassador i Guest Relations Manager hotelu, a przez ostatnie 2,5 roku na stanowisku dyrektora Działu Sprzedaży Konferencji i Bankietów zarządzała kilkunastoosobowym zespołem sprzedawców i koordynatorów eventów.

- Pod względem zawodowym znam Kasię od kilkunastu lat. Nasze drogi krzyżowały się przy okazji różnych projektów. Zawsze uważałem Kasię za profesjonalistkę i pasjonatkę, co wyjątkowo cenię w hotelarzach. Z tego powodu niejednokrotnie zaprosiłem ją do współpracy, zarówno w zakresie doradztwa, jak i faktycznej pracy operacyjnej. Bardzo się cieszę, że Kasia dołączy do zespołu HPMG i wierzę, że swoją pracą dołoży ważną cegiełkę do budowy sukcesu naszej firmy – komentuje Alex Kloszewski, partner zarządzający Hotel Professionals i Hotel Professionals Management Group.

W Hotel Professionals Management Group Katarzyna odpowiedzialna będzie przede wszystkim za koordynacje procesu przygotowania do otwarcia hoteli zarządzanych przez spółkę. Ponadto, będzie wspierać zarząd spółki oraz dyrektorów generalnych poszczególnych hoteli we wszelkich bieżących kwestiach operacyjnych, administracyjnych i HR, a także opracowywaniu budżetów i planów marketingowo-sprzedażowych hoteli.

Hotel Professionals to zespół doradców oferujących innowacyjne rozwiązania dla branży hotelowej nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej. Hotel Professionals oferuje klientom kompleksowy zakres usług doradztwa na każdym etapie życia inwestycji hotelowej oraz poprzez siostrzaną spółkę Hotel Professionals Management Group (HPMG) szeroko pojęte usługi zarządzania obiektami hotelowymi. W portfolio spółki zarządzającej HPMG znajdują się obecnie będące w realizacji trzy markowe hotele: Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa, Hampton by Hilton Oświęcim i Warsaw Moxy Praga w Warszawie. Kolejne umowy na zarządzanie są w trakcie negocjacji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA