PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy gracz na rynku najmu - pod markowym parasolem

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 11 paź 2017 14:31

Nowy gracz na rynku najmu - pod markowym parasolem mat.pras.

Kristensen Group utworzył nową firmę, która będzie profesjonalnie zarządzała wynajmem apartamentów. ApartView dbać będzie zarówno o bieżące administrowanie, jak i promocję lokali wśród turystów.

REKLAMA

Na początku działalności ofertę skieruje do właścicieli Apartamentów Bukowa Góra w Wiśle. W kolejnych inwestycjach dewelopera firma będzie zajmować się także zarządzeniem częściami wspólnymi.

Perspektywiczny wynajem

Rosnąca koniunktura w turystyce pozwala sądzić, że rynek apartamentów wakacyjnych pod wynajem będzie w dalszym ciągu dynamicznie się rozwijał. – Polski segment nieruchomości w miejscowościach wypoczynkowych obserwujemy, a także tworzymy ponad 10 lat. Prawda jest taka, że ciągle jest przestrzeń na kolejne spółki zarządzające, gdyż nieustannie rośnie podaż apartamentów wakacyjnych. A my mamy pomysł na firmę i portfolio lokali – uważa Jacek Twardowski, dyrektor zarządzający Kristensen Group.

Przypomnijmy, apartament wielkości ok. 50 mkw. w Wiśle (I etap inwestycji Apartamenty Bukowa Góra), który kosztował 450 tys. zł, przyniósł właścicielowi roczny zysk w wysokości 35 tys. zł. Najlepsze zyski osiągali właściciele lokalu 85 mkw. zł, który kosztował ok. 650 tys. zł – blisko 52 tys. zł rocznie.

- Dla Kristensen Group utworzenie ApartView to naturalna droga rozwoju. Budujemy kompleksowy produkt dla klientów, dzięki czemu będziemy mogli maksymalizować wynajem – dodaje Jacek Twardowski. 

ApartView początkowo kierować będzie ofertę do właścicieli Apartamentów Bukowa Góra w Wiśle, które wybudował Kristensen Group. Spółka jednak powstała z myślą o przyszłych inwestycjach dewelopera realizowanych samodzielnie bądź w grupie jako Holiday Investments, gdzie będzie również zarządzać elementami wspólnymi. Przykładem może być Active Village w Karpaczu. Tam planowane są np. wielofunkcyjne boisko i inne części sportowe i rekreacyjne, o które ktoś musi dbać.

– W każdym projekcie, który kończyliśmy, właściciele oczekiwali od nas, że zostaniemy w inwestycji i będziemy nią zarządzać. Dzięki ApartView wreszcie możemy spełnić te potrzeby – dodaje Jacek Twardowski.

Główną pieczę nad ApartView sprawować będą Żaneta Kaczmarzyk i Żaneta Strządała, które tworzyły dział sprzedaży Kristensen Group w Wiśle, a teraz zajmą się zarządzaniem apartamentami wybudowanymi pod ich nadzorem.

– W II etapie inwestycji Apartamenty Bukowa Góra zaufało nam 75 właścicieli, którzy kupili od nas apartamenty, z czego zdecydowana większość chce swój lokal wynajmować. Poznali nas osobiście, więc wiedzą, kim jesteśmy i jak pracujemy – mówi Żaneta Kaczmarzyk z ApartView. – Na początek nastawiamy się na dobrze przygotowane, bardzo zindywidualizowane pakiety weekendowe. Ceny za wynajem oczywiście są zależne od wielkości apartamentu i sezonu. Poza sezonem można wynająć apartament nawet od 270 zł za noc, w najbardziej popularnych miesiącach – od 340 zł, w czasie świąt od 410 zł, a na sylwestra od 550 zł – mówi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA