PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy obiekt hotelowo-konferencyjny na Mazowszu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 kwi 2015 11:49

Nowy obiekt hotelowo-konferencyjny na Mazowszu Hotel Grzymki

W miejscowości Mystkowo w woj. mazowieckim kończą się prace przy budowie nowego obiektu hotelowo-konferencyjnego. Inwestycja powstaje pod kuratelą Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

REKLAMA

Kompleks, oprócz zabytkowego, XX-wiecznego dworku składa się z obiektu hotelowo-konferencyjnego oraz kilkuhektarowego parku.

Inwestycja składa się obecnie z 6 dwuosobowych pokoi mieszczących się w odrestaurowanym dworze oraz 30 dwuosobowych pokoi w Hotelu Grzymki położonym na terenie kompleksu. Do dyspozycji gości oddana zostanie m.in. biblioteka, kawiarnia oraz bar.

Obiekt przystosowany jest do m.in. organizacji przyjęć i wydarzeń do 250 osób na terenie hotelu oraz mniejszych spotkań w salach zlokalizowanych w dworze.

W tym momencie kończą się prace wykończeniowe na terenie hotelu. Obiekt osiągnie pełną funkcjonalność pod koniec kwietnia br.

Centrum konferencyjno-szkoleniowe w Mystkowie (gm. Baboszewo) oddalone jest 68 km od Warszawy.

Projekt realizowany jest przez prywatnych inwestorów. Pierwsze prace rozpoczęły się już w 2002 roku. Polegały one na odrestaurowaniu zniszczonego dworu. W 2008 roku inwestor otrzymał srebrną odznakę za opiekę nad zabytkami z rąk Ministra Dziedzictwa Narodowego. W następnym etapie rozpoczęto budowę obiektu hotelowego.

Jak tłumaczą w rozmowie z Propertynews.pl, w planach jest dalsza rozbudowa kompleksu m.in. o strefę spa oraz fitness, a także powiększenie liczby pokoi hotelowych.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA