PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Od cukrowni po klasztor. Arche powiększa kolekcję hoteli

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 07 gru 2017 07:52

Od cukrowni po klasztor. Arche powiększa kolekcję hoteli Władysław Grochowski, prezes Arche
REKLAMA

Kolekcja Arche

- Każdy nasz hotel jest inny. Nazywamy je swoją kolekcją.  Spośród innych sieci wyróżniają nas dwie cechy. Po pierwsze w każdym hotelu mamy dużą salę konferencyjną dzięki czemu chętnie odwiedza nas biznes. Po drugie każdy nasz hotel wywołuje emocje. Większość naszych hoteli powstaje w obiektach zabytkowych.  Nauczyliśmy się już  rewitalizować takie obiekty.  Niestety, czasem też ponieśliśmy zbędne koszty, ale dzięki temu umiemy łączyć zarabianie pieniędzy z zachowaniem dziedzictwa. To jest doceniane - mówi mówi prezes Waldemar Grochowski. - Nie lubię kopiowania, przykrywania tego co stare i odtwarzania na nowo. My zostawiamy to, co zrobił czas i wprowadzamy nowoczesne akcenty. To tworzy unikalne połączenie. Zrobiliśmy to m.in. w Zamku w Janowie Podlaskim. Dzięki temu nasza kolekcja hoteli jest rozpoznawalna. Mamy stałych klientów wśród firm, którzy regularnie organizują u nas spotkania w różnych częściach Polski - mówi prezes.

Kierunek mniejsze miasta 

Spółka Arche działa na rynku nieruchomości od 1991 roku. Oprócz działalności hotelowej w swojej 25-letniej historii wybudowała ponad 6500 mieszkań i domów. Prowadzi też sieć restauracji Zaścianek.

- Chcemy zachować te proporcje w poszczególnych segmentach naszej działalności - mówi prezes Arche. Rok 2017 był bardzo dobry w każdym z nich, ale hotele mają to do siebie, że notujemy skokowe wzrosty - widać to szczególnie po otwarciu nowych obiektów. Tak był np. po otwarciu Zamku w Janowie Podlaskim półtora roku temu. W przyszłości chcemy zachować płynniejszy wzrost w segmencie hotelowym waśnie dlatego celujemy w mniejsze miasta. Tam nie ma tak znaczącej konkurencji. Hotele w mniejszych miastach dają nam dobre wyniki.

By wzmocnić wyniki w słabszych okresach grupa Arche wprowadziła do swoich obiektów w Janowie Podlaskim i Łochowie usługi rehabilitacyjne. Centrum Rehabilitacyjne znajdzie się też w Cukrowni Żnin. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA