PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Orbis bierze pod franczyzowe skrzydła kolejne niezależne hotele

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 lis 2012 10:04

Wszystko wskazuje na to, że do końca roku franczyzowa sieć Grupy Hotelowej Orbis jeszcze się powiększy. - Zidentyfikowaliśmy hotele znajdujące się w obszarze naszego zainteresowania, jesteśmy z nimi w kontakcie i prowadzimy negocjacje. Rozmawiamy zarówno z właścicielami istniejących hoteli jak i z inwestorami, którzy od początku realizacji swojej inwestycji chcą związać się z doświadczonym partnerem - wyjaśnia Małgorzata Morek, dyrektor Projektu Franczyza w Grupie Hotelowej Orbis.

REKLAMA

- Zaawansowane rozmowy z kolejnymi inwestorami pozwalają nam sądzić, iż do końca tego roku sfinalizujemy kolejne umowy - dodaje.

 

W tym roku spółka podpisała sześć umów o współpracy z niezależnymi hotelami. Część z nich dotyczy franczyzy, a część zarządzania. - Z każdym z hoteli jesteśmy na innym etapie przygotowań do otwarcia pod naszymi markami, czyli adaptacji do standardów spółki. Część z nich to hotele w budowie - tłumaczy Małgorzata Morek.

Grupa Hotelowa Orbis chce zainteresować swoją ofertą przede wszystkim hotele zlokalizowane w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców. - Interesującą jest dla nas także każda lokalizacja z potencjałem gospodarczym, perspektywami na przyszłość, rokująca dla branży hotelowej - podkreśla dyrektor Projektu Franczyza w spółce.

Rozwój sieci franczyzowej Orbisu ma być też prowadzony w miastach, w których działają już hotele tej spółki. - Warszawa, Gdańsk czy Kraków to lokalizacje, w których chcemy poszerzyć naszą ofertę i uzupełnić rynek o nieobecne jeszcze marki - mówi Małgorzata Morek.

Nakłady na adaptacje niezależnych obiektów wynikają ze standardu i kondycji technicznej. - Są hotele, które tylko przyjmują nasz szyld. Tak było w przypadku Ibis Styles w Redzie koło Gdyni - podsumowuje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA