PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Orbis inwestuje w sieć Novotel

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 mar 2012 16:23

Orbis inwestuje w sieć Novotel

W najbliższych miesiącach hotele Novotel w Polsce przejdą gruntowne modernizacje. Planowane inwestycje zostały przygotowane m.in. z myślą o przyjęciu gości na Euro 2012 i będą zakończone przed rozpoczęciem tej imprezy.

REKLAMA

Planowane zmiany dotyczą pokoi i powierzchni ogólnodostępnych: lobby, recepcji, barów i restauracji. Hotele zmienią kolorystykę oraz wystrój i aranżację wnętrz. Największe inwestycje w najbliższych miesiącach zostaną przeprowadzone w Novotel Warszawa Airport, Novotel Gdańsk Centrum, Novotel Wrocław oraz Novotel Katowice Centrum.

W grudniu ub.r. rozpoczęły się prace w hotelu Novotel Warszawa Airport. Pierwszy etap - odnowienie 40 pokoi - właśnie się zakończył. Kolejne etapy modernizacji będą obejmowały kompleksowy remont powierzchni ogolnodostępnych: lobby, recepcji, restauracji i baru.

Rozpoczęły się też prace w hotelu Novotel Gdańsk Centrum, obejmujące wszystkie przestrzenie publiczne. Całkowitej odmianie ulegną lobby, recepcja, bar i restauracja. Aranżacje będą nawiązywały do nadmorskiego charakteru miejsca. Sieć inwestuje tu m.in. w nowe technologie, między innymi oznakowania recepcji czy ruchome obrazy cyfrowe (Digital Art) wyświetlane w lobby.

W hotelu Novotel Wrocław zostaną wyremontowane pokoje, które będą gotowe już w marcu. Kolejny etap modernizacji obejmujący lobby, restaurację i bar, zakłada zmianę aranżacji i oświetlenia.

W hotelu Novotel Katowice Centrum nową aranżację zyska lobby i recepcja. W ramach modernizacji zostaną wymienione meble w tych częściach obiektu.

Zmiany w hotelach Novotel odczują także najmłodsi goście. Polskie Novotele na początku tego roku wymieniły wyposażenie kącików zabaw dla dzieci wprowadzając najnowszą linię mebelków Ba-Ba, których kształty i kolory nawiązują do legendarnej postaci z kreskówek dla dzieci - Barbapapy. Wszystkie 11 hoteli Novotel w Polsce oferuje także najmłodszym gościom konsole do gier Xbox 360, a w hotelu Novotel Warszawa Centrum dodatkowo - najnowszą konsolę Xbox Kinect.

Novotel to sieć hoteli trzy- i czterogwiazdkowych. Na świecie działa ich prawie 400 w 58 krajach, w tym 11 w Polsce. Marka należy do sieci Accor. W Polsce obiektami Novotel zarządza Grupa Hotelowa Orbis, której Accor jest głównym akcjonariuszem. 

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA