PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Orbis sprzedaje Mercure Kasprowy w Zakopanem

 • Autor: Propertynews.pl
 • 20 wrz 2012 10:05

Orbis sprzedaje Mercure Kasprowy w Zakopanem

18 września br. Grupa Orbis podpisała przedwstępną umowę sprzedaży hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Kupującym jest Bachleda Grupa Inwestycyjna. To element restrukturyzacji portfela firmy. Łączna wartość transakcji to 52 mln złotych netto.

REKLAMA

Według planów Orbisu, przekazanie hotelu nastąpi do końca tego roku. Warunkiem podpisania umowy przyrzeczonej jest jest uzyskanie zgód Rady Nadzorczej i Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Orbis S.A. oraz zawarcie z nabywcą umowy franczyzy, na mocy której hotel Kasprowy pozostanie w sieci Mercure.

Podpisana umowa sprzedaży jest wynikiem realizacji strategii „asset light", mającej na celu restrukturyzację obecnego portfela hoteli i dalszy rozwój sieci hotelowej Orbis w oparciu m.in. o franczyzę i umowy o zarządzanie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • WIG 2012-11-27 20:14:40
  Bachleda juz chce napchac sobie jak najszybciej kieszenie obcinajac stawki pracownikom!
 • Mr.GoodKat 2012-09-24 19:19:37
  PONIEWAŻ IDZIE MAGA KRYZYS, HOTELE Z KŁOPOTAMI FINANSOWYMI, MOGĄ WEJŚĆ POD SKRZYDŁA WIELKICH LINII HOTELOWYCH, KTÓRE MOGĄ COŚ NIE COŚ POPRAWIĆ CZY UTRZYMAĆ JAKOŚĆ USŁUG I ZAPOBIEC DALSZYCH SZKODLIWYCH SPRZEDAŻY Z "RĄK DO RĄK" NIE KONIECZNIE Z DOBRYM UPOSAŻENIEM DLA PRACOWNIKÓW HOTELU. OBY STAŁ SIĘ CUD W KASPROWYM!HEY!
 • Mr.GoodKat 2012-09-20 21:28:08
  CIEKAWE JAK TO TERAZ BĘDĄ OPINIOWAĆ PRACOWNICY HOTELU!:) I MA ILE TO BĘDZIE MIAŁO WPŁYW NA WYPŁATY W OBECNYM CZASIE!HEY!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA