PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ośrodek w Kozubniku zyska nowe oblicze

  • housemarket.pl
  • 22 gru 2015 09:35

Ośrodek w Kozubniku zyska nowe oblicze Inwestycja Sawa Apartments

Sawa Apartments prowadzi negocjacje z duńskim funduszem inwestycyjnym na temat objęcia połowy udziałów w inwestycji polegającej na budowie i renowacji słynnego niegdyś ośrodka. Zagraniczny partner gotowy jest zainwestować do 130 mln zł.

REKLAMA

Projekt zespołu ekskluzywnych obiektów w Kozubniku w gminie Porąbka w Beskidzie Małym obejmuje rewitalizację w pierwszym etapie trzech budynków o nazwie: Kiczora, Daglezja i Lilia. Odnowiona ma być również hala basenowa wraz z jej nadbudową liczącą 171 pokoi hotelowych. W miejscu czterech wyburzonych budynków powstanie w trzecim etapie zupełnie nowy obiekt o nazwie Limba ze 151 lokalami aparthotelu.

– Na obecnym etapie prawie gotowa jest Daglezja. Osiągnęliśmy stan surowy zamknięty z elewacją zewnętrzną. Teraz przygotowujemy miejsca parkingowe. Za dwa miesiące Kiczora będzie na takim samym poziomie budowy. Właśnie wstawiamy okna, a z początkiem przyszłego roku rozpoczną się prace na elewacji budynku – mówi Marian Okręglicki, prezes zarządu Sawa Apartments.

Daglezja ma 34 apartamenty – od 36 mkw. do 38 mkw. Każdy z balkonem. Dwa największe liczą po około 70 mkw. i mają duże tarasy z widokiem na trzy strony świata. Jedno z tych mieszkań ma taras o powierzchni 170 mkw.

Z kolei Kiczora, największy budynek osiedla, będzie miał na jedenastej kondygnacji dwa dwupoziomowe penthouse’y z widokiem na całą dolinę. Jeden o metrażu 70 mkw., a drugi – 80 mkw. 
– Rozmawiamy z funduszem inwestycyjnym z Kopenhagi o objęciu połowy udziałów w tym przedsięwzięciu i zainwestowaniu do 130 mln zł. Jeśli negocjacje się powiodą, będziemy mogli wykonać to wszystko do końca 2018 r. W sumie powstanie ponad 250 apartamentów dwupokojowych oraz 171 pokoi hotelowych – wylicza prezes Marian Okręglicki.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA