PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ośrodek w Kozubniku zyska nowe oblicze

  • housemarket.pl
  • 22 gru 2015 09:35

Ośrodek w Kozubniku zyska nowe oblicze Inwestycja Sawa Apartments

Sawa Apartments prowadzi negocjacje z duńskim funduszem inwestycyjnym na temat objęcia połowy udziałów w inwestycji polegającej na budowie i renowacji słynnego niegdyś ośrodka. Zagraniczny partner gotowy jest zainwestować do 130 mln zł.

REKLAMA

Projekt zespołu ekskluzywnych obiektów w Kozubniku w gminie Porąbka w Beskidzie Małym obejmuje rewitalizację w pierwszym etapie trzech budynków o nazwie: Kiczora, Daglezja i Lilia. Odnowiona ma być również hala basenowa wraz z jej nadbudową liczącą 171 pokoi hotelowych. W miejscu czterech wyburzonych budynków powstanie w trzecim etapie zupełnie nowy obiekt o nazwie Limba ze 151 lokalami aparthotelu.

– Na obecnym etapie prawie gotowa jest Daglezja. Osiągnęliśmy stan surowy zamknięty z elewacją zewnętrzną. Teraz przygotowujemy miejsca parkingowe. Za dwa miesiące Kiczora będzie na takim samym poziomie budowy. Właśnie wstawiamy okna, a z początkiem przyszłego roku rozpoczną się prace na elewacji budynku – mówi Marian Okręglicki, prezes zarządu Sawa Apartments.

Daglezja ma 34 apartamenty – od 36 mkw. do 38 mkw. Każdy z balkonem. Dwa największe liczą po około 70 mkw. i mają duże tarasy z widokiem na trzy strony świata. Jedno z tych mieszkań ma taras o powierzchni 170 mkw.

Z kolei Kiczora, największy budynek osiedla, będzie miał na jedenastej kondygnacji dwa dwupoziomowe penthouse’y z widokiem na całą dolinę. Jeden o metrażu 70 mkw., a drugi – 80 mkw. 
– Rozmawiamy z funduszem inwestycyjnym z Kopenhagi o objęciu połowy udziałów w tym przedsięwzięciu i zainwestowaniu do 130 mln zł. Jeśli negocjacje się powiodą, będziemy mogli wykonać to wszystko do końca 2018 r. W sumie powstanie ponad 250 apartamentów dwupokojowych oraz 171 pokoi hotelowych – wylicza prezes Marian Okręglicki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA