PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

PHN inwestorem zastępczym przy budowie hotelu Moxy

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 20 lis 2017 15:41

PHN inwestorem zastępczym przy budowie hotelu Moxy mat.pras.

Polski Holding Nieruchomości będzie inwestorem zastępczym przy budowie hotelu Moxy przy lotnisku w Poznaniu - Ławicy. Marka Moxy, na którą w Poznaniu stawia spółka Chopin Airport Development, jest odpowiedzią sieci Marriott na potrzeby generacji Y.

REKLAMA

- Polski Holding Nieruchomości wygrał konkurs na najlepszą ofertę na inwestora zastępczego przy inwestycji Chopin Airport Development - budowie hotelu marki Moxy należącej do sieci Marriott. Złożył nam najlepszą ofertę w sprawie budowy Moxy w Poznaniu - mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development. - PHN jest doświadczonym inwestorem, z którym współpraca daje nam gwarancję, że wszystko odbędzie się sprawnie i w przewidzianych umowami terminach. Oznacza również możliwość podjęcia nowych wspólnych wyzwań w przyszłości.

- Wprowadzamy i rozwijamy na rynku nowe usługi świadczone przez Polski Holding Nieruchomości, m.in. z zakresu zarządzania inwestycjami i realizacji projektów deweloperskich na rzecz podmiotów zewnętrznych. Realizujemy tym samym nasze kolejne założenia strategiczne wynikające ze Strategii Grupy Kapitałowej PHN na lata 2017-2023, polegające na wykorzystaniu naszych wewnętrznych kompetencji do świadczenia usług z zakresu rynku nieruchomości. Przypomnę, że w ubiegłym roku nawiązaliśmy bardzo udaną współpracę z Enea S.A., której celem było świadczenie przez PHN S.A. na rzecz Enea S.A. usług doradczych rynku nieruchomości. Jesteśmy przekonani, że w ramach współpracy z Chopin Airport Development, dostarczymy najwyższej jakości rozwiązania poprzez połączenie wewnętrznych kompetencji Grupy Kapitałowej PHN oraz zastosowanie indywidualnych strategii w stosunku do naszego Partnera. - powiedział Maciej Jankiewicz, Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

Portfel Grupy PHN obejmuje około 140 wydzielone biznesowo aktywa nieruchomościowe o wartości ok. 2,5 mld zł. Działalność PHN skoncentrowana jest w Warszawie oraz największych regionalnych miastach, m.in. w Poznaniu, Trójmieście, Łodzi i Wrocławiu.

- Zdecydowaliśmy się na markę Moxy, ponieważ wierzymy, że pasuje ona do Poznania, który jest miastem innowacji, otwartym na młodych ludzi. Nie mogliśmy myśleć o lepszej lokalizacji: przy lotnisku a jednocześnie bardzo w pobliżu zaplecza biznesowego, handlowego i turystycznego - mówi Gheorghe Marian Cristescu. I dodaje: - Budowa Moxy przy lotnisku w Poznaniu wpisuje się w realizację celów strategicznych Spółki. Cieszymy się, że tą inwestycją umacniamy naszą obecność na polskich lotniskach.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA