PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Polscy artyści i sportowcy zawitają do Hotelu Narvil

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 maj 2016 16:31

Polscy artyści i sportowcy zawitają do Hotelu Narvil Hotel Narvil

Polscy artyści i sportowcy zmierzą się w walce o puchar Narvil Gentleman’s Tennis Cup. To kolejne wydarzenie z tego cyklu, którego gospodarzem niezmiennie pozostaje Hotel Narvil współorganizując je z Aktorskim Klubem Tenisowym.

REKLAMA

Celem turnieju jest między przeprowadzenie aukcji charytatywnej przedmiotów przekazanych przez uczestników rozgrywek turnieju na rzecz lokalnych projektów społecznych.

W zbliżającym się turnieju, w dniach 26-29 maja, udział wezmą m.in.: Urszula Dudziak, Beata Ścibakówna, Jan Englert, Tomasz Stockinger, Ryszard Szurkowski, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Tomasz Gęsikowski, Władysław Grzywna, Jerzy Gudejko, Marek Bukowski oraz partnerzy i przyjaciele turnieju.

Kluczowym elementem programu będzie koncert oraz aukcja charytatywna, które odbędą się w piątek 27 maja. W trakcie licytacji będzie można zdobyć niepowtarzalne przedmioty przekazane przez gwiazdy. Pod młotek pójdzie m.in.: rakieta tenisowa Jana Englerta oraz Marka Bukowskiego, płyta winylowa z autografem Urszuli Dudziak, sportowe pamiątki Ryszarda Szurkowskiego, sukienka Beaty Ścibakówny z premiery filmu „Układ zamknięty”, grafika Henryka Sawki, stara maszyna do pisania Tomasza Gęsikowskiego, czy możliwość rozegrania kilku gemów z uczestnikami turnieju. Zebrane środki wesprą działania społeczne Fundacji Aviva. Całe wydarzenie uświetni koncert Michała Kwiatkowskiego zwycięzcy francuskiego talent Star Academy z premierową emisją teledysku nagranego w hotelu Narvil. Turniej tenisowy będzie niepowtarzalną okazją do spotkań i rozmów z gwiazdami, zdobycia autografów oraz wsparcia ważnych inicjatyw społecznych.

- Narvil Gentleman’s Tennis Cup to bez wątpienia niezwykle emocjonujące wydarzenie, pełne zaciętej walki, pozytywnej energii, ale i humoru. Goście Hotelu będą mieli okazję do obserwacji rozgrywek oraz kibicowania swoim faworytom. Turniej tenisowy to nie jedyna przygotowana przez Hotel atrakcja. Podczas długiego weekendu będą dostępne liczne niespodzianki rekreacyjno- sportowe. W programie znajdą się m.in. rejsy jachtem żaglowym, wycieczki rowerowe wzdłuż Narwi, czy strefa rekreacji z treningami fitness, zumbą i rozrywką - mówi Grażyna Kowalczyk, dyrektor generalny Hotelu Narvil. - Na spragnionych luksusowego relaksu będzie czekać oferta zabiegów Niagara SPA, a smakoszy wykwintnej kuchni ceniących sobie harmonię z naturą, serdecznie zapraszamy do Restauracji Aruana w Ogrodzie, zlokalizowanej na świeżym powietrzu w otoczeniu lip. Zadbaliśmy o każdy szczegół, ponieważ w Hotelu Narvil nie ma miejsca na nudę. Szczególnie zachęcamy do udziału w nieodpłatnym koncercie i aukcji charytatywnej, które wpisują się w cykl wydarzeń społeczno-kulturalnych uruchomionego w maju br. projektu Scena Narvil - dodaje.

  • 1
  • 2

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA