PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Polscy artyści i sportowcy zawitają do Hotelu Narvil

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 maj 2016 16:31

Polscy artyści i sportowcy zawitają do Hotelu Narvil Hotel Narvil

Polscy artyści i sportowcy zmierzą się w walce o puchar Narvil Gentleman’s Tennis Cup. To kolejne wydarzenie z tego cyklu, którego gospodarzem niezmiennie pozostaje Hotel Narvil współorganizując je z Aktorskim Klubem Tenisowym.

REKLAMA

Celem turnieju jest między przeprowadzenie aukcji charytatywnej przedmiotów przekazanych przez uczestników rozgrywek turnieju na rzecz lokalnych projektów społecznych.

W zbliżającym się turnieju, w dniach 26-29 maja, udział wezmą m.in.: Urszula Dudziak, Beata Ścibakówna, Jan Englert, Tomasz Stockinger, Ryszard Szurkowski, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Tomasz Gęsikowski, Władysław Grzywna, Jerzy Gudejko, Marek Bukowski oraz partnerzy i przyjaciele turnieju.

Kluczowym elementem programu będzie koncert oraz aukcja charytatywna, które odbędą się w piątek 27 maja. W trakcie licytacji będzie można zdobyć niepowtarzalne przedmioty przekazane przez gwiazdy. Pod młotek pójdzie m.in.: rakieta tenisowa Jana Englerta oraz Marka Bukowskiego, płyta winylowa z autografem Urszuli Dudziak, sportowe pamiątki Ryszarda Szurkowskiego, sukienka Beaty Ścibakówny z premiery filmu „Układ zamknięty”, grafika Henryka Sawki, stara maszyna do pisania Tomasza Gęsikowskiego, czy możliwość rozegrania kilku gemów z uczestnikami turnieju. Zebrane środki wesprą działania społeczne Fundacji Aviva. Całe wydarzenie uświetni koncert Michała Kwiatkowskiego zwycięzcy francuskiego talent Star Academy z premierową emisją teledysku nagranego w hotelu Narvil. Turniej tenisowy będzie niepowtarzalną okazją do spotkań i rozmów z gwiazdami, zdobycia autografów oraz wsparcia ważnych inicjatyw społecznych.

- Narvil Gentleman’s Tennis Cup to bez wątpienia niezwykle emocjonujące wydarzenie, pełne zaciętej walki, pozytywnej energii, ale i humoru. Goście Hotelu będą mieli okazję do obserwacji rozgrywek oraz kibicowania swoim faworytom. Turniej tenisowy to nie jedyna przygotowana przez Hotel atrakcja. Podczas długiego weekendu będą dostępne liczne niespodzianki rekreacyjno- sportowe. W programie znajdą się m.in. rejsy jachtem żaglowym, wycieczki rowerowe wzdłuż Narwi, czy strefa rekreacji z treningami fitness, zumbą i rozrywką - mówi Grażyna Kowalczyk, dyrektor generalny Hotelu Narvil. - Na spragnionych luksusowego relaksu będzie czekać oferta zabiegów Niagara SPA, a smakoszy wykwintnej kuchni ceniących sobie harmonię z naturą, serdecznie zapraszamy do Restauracji Aruana w Ogrodzie, zlokalizowanej na świeżym powietrzu w otoczeniu lip. Zadbaliśmy o każdy szczegół, ponieważ w Hotelu Narvil nie ma miejsca na nudę. Szczególnie zachęcamy do udziału w nieodpłatnym koncercie i aukcji charytatywnej, które wpisują się w cykl wydarzeń społeczno-kulturalnych uruchomionego w maju br. projektu Scena Narvil - dodaje.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA