PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Polski rynek hotelowy ma duży potencjał? Nie wszędzie

  • Autor: propertynews.pl
  • 12 lis 2015 10:31

Według ekspertów na polskim rynku wciąż brakuje nowych obiektów hotelowych. - Warto sprawdzić, czy potencjał rynku jest aż tak duży, jak wskazują sygnały z rynku - ostrzega Jan Wróblewski, członek zarządu Zdrojowa Invest & Hotels.

REKLAMA

Zdaniem członka zarządu Zdrojowa Invest & Hotels powstaje bardzo dużo hoteli zarówno indywidualnych, jak i sieciowych, w miastach dużych, peryferyjnych oraz destynacjach wypoczynkowych. - Czy zwiększająca się podaż będzie jednak zaspokojona przez popyt? Mam wątpliwość, czy rynek aż tak urośnie – mówi Jan Wróblewski.

Jako przykład podaje Zakopane. - To bardzo atrakcyjna miejscowość, gdzie wydaje się, że jest miejsce na inwestycje. Tymczasem drugi rok z rzędu występuje tam spadek liczby udzielonych noclegów.

Są też pozytywne przykłady. - Powiat kołobrzeski ma szansę przegonić pod względem noclegów Kraków i stać się drugą po Warszawie destynacją w Polsce - mówi.

W ciągu dziewięciu lat działalności spółka Zdrojowa Invest & Hotels zbudowała osiem hoteli. Dodatkowo dwa obiekty zostały otwarte w sezonie letnim br. Spółka realizuje też największą inwestycję hotelową w Polsce z obiektem Radisson Blu Resort - w Świnoujściu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

  • ekm 2015-11-12 12:09:13
    Nie wiem jak jest z hotelami ale aparthotele z pewnością nie staną się mniej atrakcyjną inwestycją, Bliska Wola też oferuje tego rodzaju mieszkania, moim zdaniem nadal Warszawa jest najatrakcyjniejszą lokalizacją.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA