PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Port-Hotel chce budować kolejne hotele przy lotniskach

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 sty 2014 11:08

Port-Hotel chce budować kolejne hotele przy lotniskach

Spółka Port-Hotel zapowiedziała, że będzie kontynuować strategię realizacji projektów hotelowych, szczególnie marki Hampton by Hilton, oraz ich lokalizacji zarówno w pobliżu regionalnych portów lotniczych, jak i w centrach miast.

REKLAMA

Jak zapowiada zarząd spółki, rok 2014 to okres poszukiwań potencjalnych nowych projektów do realizacji i partnerów do współpracy.

Ponadto, jednym z podstawowych celów działalności spółki na ten rok będzie współudział w dokończeniu budowy i uruchomienie pięciogwiazdkowego hotelu Renaissance na Lotnisku Chopina.

W 2013 roku spółka Port-Hotel przekazała do użytku dwa nowe, trzygwiazdkowe hotele marki Hampton by Hilton zlokalizowane przy portach lotniczych w Gdańsku i Warszawie oraz obchodziła 10-lecie hotelu Courtyard by Marriott na Lotnisku Chopina.

- Dla nas był to czas wytężonej pracy. Uruchomiliśmy dwa hotele klasy ekonomicznej marki Hampton by Hilton, co wzbogaciło naszą ofertę o 232 pokoje. Rozpoczynamy kolejny rok intensywnego rozwoju, która wkrótce zwiększy swój potencjał o pięciogwiazdkowy hotel Renaissance na Lotnisku Chopina, a w nim 225 pokoi. W konsekwencji, w 2015 roku, Port-Hotel zaoferuje swoim gościom miejsca noclegowe w blisko 700 pokojach, zlokalizowanych na terenie lub w pobliżu portów lotniczych - mówi Mirosław Moczarski, prezes zarządu Port-Hotel.

Hampton by Hilton Gdańsk Airport znajduje się na terenie portu lotniczego w Gdańsku, na wprost terminalu. Bliźniaczy projekt o 116 pokojach, który Port-Hotel realizował równolegle w Warszawie, działa w pobliżu Lotniska Chopina pod nazwą Hampton by Hilton Warsaw Airport.

Rok 2013 upłynął również pod hasłem świętowania jubileuszu 10-lecia hotelu Courtyard by Marriott - obiektu od lat nagradzanego i wyróżnianego, oraz 15-lecia działalności Spółki Port-Hotel. Pracownicy Courtyard by Marriott z najdłuższym stażem pracy w branży hotelarskiej zostali uhonorowani odznaką honorową „Za zasługi dla Turystyki", którą otrzymali z rąk Katarzyny Sobierajskiej - podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Firma Port-Hotel została założona w 1998 roku przez Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze", będące właścicielem 100 proc. udziałów spółki.  

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA