PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prezes Hoteli Spa Dr Irena Eris zapowiada kolejne inwestycje

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 sie 2011 14:11

Prezes Hoteli Spa Dr Irena Eris zapowiada kolejne inwestycje

Sieć Hotele Spa Dr Irena Eris będzie się dalej rozwijać. Wkrótce rozpocznie się inwestycja w Polanicy-Zdroju, jednocześnie cały czas trwają poszukiwania lokalizacji nad morzem. Do nowych przedsięwzięć zachęcają firmę m.in. dobre wyniki istniejących hoteli we Wzgórzach Dylewskich i Krynicy-Zdroju. - Pierwsza połowa roku jest istotnie lepsza od analogicznej z roku poprzedniego. Wszystko wskazuje na to, że 2011 rok Hotele Spa Dr Irena Eris zakończą z bardzo dobrymi wynikami - poinformował portal Propertynews.pl Tomasz Pieniążek, prezes zarządu spółki Hotele Spa Dr Irena Eris.

REKLAMA

Jak informował portal Propertynews.pl, w ostatnim czasie spółka sfinalizowała transakcję zakupu terenu pod swój trzeci obiekt. Przejęty od Grażyny Kulczyk grunt znajduje się w centrum Polanicy-Zdroju, przy Parku Zdrojowym. - W przypadku inwestycji w Polanicy-Zdroju zostały zakończone prace koncepcyjne. Wiemy, co ma tu powstać i jak ma wyglądać hotel. Będzie to obiekt z około 80 pokojami i podobnymi funkcjami, jak ma to miejsce w naszych istniejących hotelach - opowiada Tomasz Pieniążek.

Obecnie spółka czeka na uchwalenie zmian w planie zagospodarowania terenu w Polanicy-Zdroju. - Zaraz potem rozpoczną się prace projektowe - zapowiada prezes hotelowej spółki.

Jednocześnie firma przygląda się innymi lokalizacjom. - Cały czas wracamy myślami do projektu nad morzem i jeśli pojawiłaby się interesująca oferta, to nie wykluczamy zakupu - podkreśla Tomasz Pieniążek.

Na pytanie, ile docelowo hoteli Eris mogłoby powstać w Polsce, prezes hotelowej spółki odpowiada: - Sytuacja rynkowa w ostatnich kilku latach jest tak niestabilna, że trudno w tej chwili deklarować tak wysokokapitałowe inwestycje. Stawiamy na jakość, nie na ilość, dlatego w zależności od sytuacji rynkowej będziemy podejmować decyzje dotyczące przyszłych działań - wyjaśnia. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA