PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prezes Orbisu: Polski rynek hotelarski przeżywa okres dynamicznego rozwoju

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 sie 2012 09:24

Prezes Orbisu: Polski rynek hotelarski przeżywa okres dynamicznego rozwoju

Powiększanie sieci hoteli poprzez umowy o zarządzanie i franczyzę oraz optymalizacja posiadanych aktywów to jedne z najważniejszych celów Grupy Orbis SA. O planach spółki, a także sytuacji na rynku hotelarskim i trendach rozmawiamy z Laurentem Picheralem, prezesem zarządu, dyrektorem generalnym Orbis SA.

REKLAMA

Jak ocenia Pan aktualną sytuację na rynku hotelarskim w Polsce?
Rynek hotelarski jest powiązany ze wskaźnikami makroekonomicznymi. Obecnie polska gospodarka, jak też sytuacja w strefie euro, wydają się nie być stabilne, tak więc nasze przewidywania na przyszłość nie sięgają daleko.

Analizy spółki oparte na sygnałach płynących z lokalnych rynków, na których działają nasze hotele, nie wykazują jednak żadnych istotnych negatywnych sygnałów.

Polski rynek hotelarski przeżywa okres dynamicznego rozwoju - z jednej strony Polska staje się coraz bardziej atrakcyjna dla zagranicznych turystów i inwestorów, a z drugiej Polacy, którzy coraz więcej podróżują po świecie i korzystają z hoteli, coraz częściej poszukują zakwaterowania w hotelach także podczas podróży po kraju. W odpowiedzi na rosnący popyt i świadomość klientów, dynamika nowych inwestycji w Polsce jest duża.
  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA