PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Regent Warsaw Hotel liczy na piątą gwiazdkę

  • Autor: propertynews.pl
  • 10 cze 2014 14:20

Regent Warsaw Hotel liczy na piątą gwiazdkę

Od 20. marca br., tj. od dnia, w którym poprzedni operator postanowił zrezygnować z obecności w Polsce, hotelem kieruje Krzysztof Woliński, wcześniejszy zastępca dyrektora generalnego. Obiekt w okresie pierwszego kwartału samodzielnej działalności intensywnie pracował nad stworzeniem własnych systemów rezerwacyjnych i niezbędnej infrastruktury informatycznej oraz nad pierwszymi elementami wizerunkowo-marketingowymi. Regent Warsaw Hotel pod nową nazwą, w najbliższym czasie zamierza aplikować o przyznanie piątej gwiazdki.

REKLAMA

Nazwa Regent Warsaw Hotel została wybrana wspólnie przez właściciela budynku, firmę Cosmar Polska, wraz z kierownictwem oraz pracownikami hotelu. W założeniach miała ona oddawać atmosferę miejsca, brzmieć dostojnie oraz kojarzyć z lokalizacją, w której się znajduje, czyli z Traktem Królewskim. Ponadto, nie chcąc zupełnie odcinać się od przeszłości, zdecydowano o nawiązaniu do poprzedniej nazwy, Regency.

Dyrektorem generalnym nowego obiektu został Krzysztof Woliński. Posiada on szerokie doświadczenie w branży hotelarskiej, które zdobywał pracując w Polsce i za granicą. Przez ostatnie kilkanaście lat związany był z siecią Hyatt. W hotelu przy ulicy Belwederskiej pracuje od 2005 roku, początkowo jako dyrektor finansowy, a następnie dyrektor pokoi - zastępca dyrektora generalnego, aż po aktualną pozycję dyrektora generalnego.

Po wycofaniu się poprzedniego operatora z Polski, kluczowe dla hotelu było zapewnienie ciągłości operacji oraz stworzenie nowych, własnych systemów rezerwacyjnych oraz niezbędnego zaplecza informatycznego.

Jak mówią przedstawiciele hotelu, jedną z przewag konkurencyjnych REGENT WARSAW HOTEL jest możliwość szybszego i bardziej elastycznego podejmowania przez lokalny zespół kierowniczy kluczowych decyzji dotyczących przyszłości obiektu niż w przypadku przynależności do sieci. Dzięki temu już wdrażane są kolejne pomysły, które mają przyciągnąć gości do tego miejsca. M.in. rozbudowany został program dla rodzin z dziećmi, wprowadzono bogatą ofertę weselną, letnią ofertę turystyczną, jak również ofertę konferencyjną. Ponadto w najbliższej przyszłości hotel zamierza wprowadzić dla swoich gości możliwość korzystania wyłącznie z samochodów ekologicznych, a podczas śniadania nadal serwuje im miód ze swojej własnej pasieki.

Najważniejszym planem Regent Warsaw Hotel w najbliższym czasie jest złożenie aplikacji o przyznanie piątej gwiazdki. - Jesteśmy przekonani, że mamy bardzo duże szanse, aby ją uzyskać, gdyż w odpowiedzi na wymagania kategoryzacyjne, zmienić w hotelu musimy naprawdę niewiele. Głównie chodzi o dalsze usprawnienia obsługi dla osób niepełnosprawnych, zmodernizowanie naszych wind, które zgodnie z wymogami muszą mieć system głośnomówiący, informujący o tym, na którym piętrze gość się aktualnie znajduje, a także umieszczenie w łazienkach wag, które już zakupiliśmy. Szacujemy, że łączny koszt inwestycji w tym zakresie wyniesie około stu tysięcy złotych - podsumowuje dyrektor generalny.

Jednym z pierwszych powstałych elementów nowej wizualizacji hotelu jest jego logotyp. Jego główną częścią jest korona, która stanowi bezpośrednie odniesienie do nazwy hotelu i symbolizuje elegancję, luksus, wysoką jakość, splendor, najlepsze towarzystwo oraz międzynarodową atmosferę, nowoczesność i nawiązanie do lokalizacji i historii Warszawy - Traktu Królewskiego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA