PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rośnie hotelowe portfolio grupy Immobile

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 02 maj 2017 08:00

Rośnie hotelowe portfolio grupy Immobile Fot. Immobile

Focus Hotels, spółka zależna grupy Immobile, zawarła ze spółką Goldfinch 4 umowę zobowiązującą do wybudowania i dzierżawy hotelu w Poznaniu.

REKLAMA

Na podstawie umowy spółką Goldfinch 4 zobowiązała się wybudować na nieruchomości przy ul. Serafitek w Poznaniu hotel z co najmniej 94 pokojami oraz oddać go dzierżawcy. Umowa zawarta została na okres 10 lat, licząc od daty pierwszego przychodu dzierżawcy z działalności hotelu.

Strony ustaliły, że obiekt zostanie przekazany dzierżawcy w terminie najwcześniej do pierwszego marca 2018 r.

Strony uzależniły czynsz od uzyskiwanych przychodów z działalności dzierżawcy w hotelu, tym samym dzierżawca szacuje, że czynsz w 10-letnim okresie umowy wyniesie ok. 13,5 mln zł netto.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Joanna 2017-05-08 09:51:34
    Co jakiś czas inwestuje w tego typu nieruchomości z firmą Aparthotele.Com, znają się na rzeczy w co wejść a czego unikać, aparthotele w miastach to nowy trend, który z pewnością będzie miał wpływ rozwój rynku najmu krótkoterminowego w miastach.

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA