PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rozmowy między siecią Focus a hotelami Ideal w toku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 sie 2011 14:04

Trwają negocjacje w sprawie współpracy sieci hotelowej Focus z hotelami Ideal. Do finalizacji umowy między firmami jeszcze nie doszło - dowiedział się portal Propertynews.pl.

REKLAMA

Jak informował portal Propertynews.pl, spółka Immobile, która rozwija w Polsce sieć dwu- i trzygwiazdkowych hoteli Focus, prowadzi rozmowy z deweloperami i właścicielami hoteli na temat współpracy i przejęcia ich obiektów w zarządzanie. Wśród nich jest Investon Sp. z o.o., właściciel hoteli Ideal w Pruszkowie i Świebodzinie.

Sieć hoteli Focus ma obecnie cztery hotele: w Łodzi, Bydgoszczy, Gdańsku i Szczecinie. Firma rozwija się trójtorowo. Buduje własne hotele, działa jako operator obejmując hotele innych właścicieli w dzierżawę (np. hotel Focus w Gdańsku) bądź oferuje franczyzę.

Spółka Investon została powołana w celu stworzenia i zarządzania siecią hoteli na terenie Polski. Pierwotna koncepcja zakładała budowę sieci hoteli ekonomiczno-tranzytowych przy skrzyżowaniach głównych szlaków komunikacyjnych biegnących przez Polskę.

Pierwszy hotel Ideal powstał w 2003 roku w Świebodzinie (woj. lubuskie), przy skrzyżowaniu tras A2 i A3, łączących Moskwę z Berlinem i Skandynawię z południem Europy. Otwarcie drugiego hotelu - w Pruszkowie pod Warszawą - nastąpiło w 2004 roku. Hotel w Świebodzinie oferuje 34 pokoje, a w Pruszkowie - 64 pokoje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA