PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rumunia na celowniku Orbisu

  • Autor: propertynews.pl
  • 26 maj 2017 10:40

Rumunia na celowniku Orbisu Gilles Clavie, prezes zarządu i dyrektor generalny Orbis SA

Grupa Hotelowa Orbis, partner strategiczny AccorHotels i wyłączny licencjodawca marek AccorHotels w Europie Wschodniej intensyfikuje rozwój swojej sieci w Rumunii otwierając Mercure Sighisoara - pierwszy hotel Mercure położony poza Bukaresztem.

REKLAMA

- W Rumunii,  jednym z najbardziej obiecujących rynków w regionie, dążymy do osiągnięcia wiodącej pozycji poprzez rozwój sieci naszych hoteli, głównie dzięki współpracy z silnymi lokalnymi partnerami. Cieszy mnie fakt, że marka Mercure zawita do miasta Sighisoara, oraz że planowane są kolejne otwarcia hoteli w całej Rumunii, co potwierdza dynamikę naszej strategii rozwoju w tym kraju - powiedział Gilles Clavie, prezes zarządu i dyrektor generalny Orbis SA.

Po dostosowaniu do wymogów marki, istniejący hotel Binderbubi Hotel and Spa w Sighisoarze dołączy do międzynarodowej sieci hoteli marki Mercure i będzie zarządzany przez Grupę Hotelową Orbis w ramach umowy o zarządzanie zawartej z lokalną spółką Daflog.

Mercure to niestandardowa marka AccorHotels oferująca obiekty hotelowe różniące się od siebie wyglądem i inspirowane lokalną kulturą.

Mercure Sighisoara Binderbubi Hotel and Spa oferuje 52 pokoje, 3 sale konferencyjne, 2 restauracje, bar i Spa. Położony u podstawy wzgórza Citadel Hill - w miejscu, gdzie łączą się trzy dzielnice Sasów siedmiogrodzkich, hotel zapewnia widok na najważniejsze zabytki, doskonale wpasowując się pod względem architektonicznym w tętniące historią otoczenie. Otwarcie hotelu jest planowane na koniec trzeciego kwartału 2017 roku.

- Jesteśmy dumni, że możemy rozwijać partnerstwo z jednym z najważniejszych operatorów w branży hotelarskiej w Europie. Jesteśmy przekonani, że AccorHotels/Orbis wprowadzi swoje standardy oraz wyróżniającą Grupę tożsamość w całym regionie. Nasz sojusz opiera się na strategicznym dążeniu do poprawy jakości usług oferowanych zarówno naszym klientom, jak i partnerom, co w dłuższej perspektywie z pewnością będzie prowadzić do zrównoważonego rozwoju lokalnego rynku - mówią przedstawiciele spółki Daflog.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA