PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rupert Simoner zasiądzie za sterami Vienna International

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 lip 2014 16:28

Rupert Simoner zasiądzie za sterami Vienna International

Rupert Simoner obejmie z dniem 1. września 2014 r. kierownictwo nad VI, największym przedsiębiorstwem hotelarskim w Austrii. Jego zadaniem będzie kontynuacja działalności Vienna International Hotels & Resorts.

REKLAMA

Rupert Simoner, do tej pory jako Vice President Kempinski Europe i jako General Manager, odpowiedzialny za hotel Kempinski Grand Hotel Baines St. Moritz, zostanie nowym prezesem zarządu VI, największego przedsiębiorstwa hotelarskiego w Austrii. Ten rodowity Austriak rozpoczął swoją karierę w roku 1995 i zyskał uznanie jako hotelarz oraz Corporate Leader na arenie międzynarodowej. Uchodził również za jednego z największych ambasadorów przedsiębiorstwa. Wcześniej kierował hotelami grupy Kempinski w krajach Azji, Afryki i Europy.

- Dzięki wieloletniej i nadzwyczaj owocnej współpracy z panem Rupertem Simoner, jesteśmy przekonani o tym, że zbudowane i kierowane do tej pory z sukcesem przez dr. Andreasa Karstena przedsiębiorstwo VI, poprowadzi on z powodzeniem ku obiecującej przyszłości - tak mówi o wyborze charyzmatycznego hotelarza dr Franz Jurkowitsch - prezes rady nadzorczej VI.

Dr Jurkowitsch wyraził również zadowolenie, iż dr Kartsten w dalszym ciągu będzie współpracował z przedsiębiorstwem jako doradca w sprawach nabywania nowych nieruchomości, finansowania, jak również planowanego wejścia firmy na giełdę. - Dr Kartsten zostaje w zarządzie niemieckich spółek córek, by zapewnić kontynuację ekspansji firmy na terenie Niemiec - dodał.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA