PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sheraton Krakow Hotel w elitarnym gronie

  • Autor: propertynews.pl
  • 09 maj 2016 13:33

Sheraton Krakow Hotel w elitarnym gronie Sheraton Grand Krakow, mat. prasowe

Sieć Sheraton Hotels & Resorts ogłosiła dzisiaj mianowanie Sheraton Krakow Hotel na Sheraton Grand Krakow, co jest równoznaczne z włączeniem polskiego hotelu do grona najbardziej prestiżowych obiektów marki Sheraton na świecie.

REKLAMA

Sheraton Krakow Hotel dołączy do 25 obiektów Sheraton Grand na świecie i będzie jedynym polskim hotelem znajdującym się w tym elitarnym gronie. Globalna sieć Sheraton doceniła polski obiekt za unikatową lokalizację – na zakolu Wisły, tuż u podnóża Zamku Królewskiego na Wawelu. Hotel przechodzi obecnie gruntowną renowację, która zostanie zakończona na początku 2017 roku.

Sheraton Grand jest jedną z wielu inicjatyw podejmowanych obecnie w ramach strategii Sheraton 2020, całościowego planu mającego na celu umocnienie pozycji marki Sheraton na globalnym rynku hotelarskim.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy jeszcze bardziej rozwijać dziedzictwo marki Sheraton  
w  Europie Środkowo – Wschodniej, poprzez wprowadzenie pierwszego hotelu Sheraton Grand
w Polsce– powiedział Thomas Willms, Wiceprezes sieci Stawood Hotels & Resorts oraz Dyrektor Regionalny na Europę Środkowo - Wschodnią. - Sheraton Grand Krakow jest wspaniałym przykładem naszego zaangażowania na polskim rynku, na którym funkcjonuje już 6 naszych hoteli i gdzie chcemy w dalszym ciągu rozwijać portfolio naszych obiektów.

Sheraton Grand Krakow dysponuje 232 pokojami i apartamentami, które są w trakcie renowacji. Wszystkie pokoje klasy premium zostały ostatnio odnowione. Wraz z początkiem 2017 roku renowacja hotelu dobiegnie końca, a goście będą mogli korzystać z wnętrz zaprojektowanych przez londyńskiego architekta Alexa Kravetza. Sheraton Grand Krakow oferuje odremontowane sale konferencyjne, jak również 4 restauracje i bary, włączając w to słynny już Taras Widokowy & Lounge Bar.

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA