PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sieć B&B szykuje nowy hotel w Berlinie

  • Autor: propertynews.pl
  • 29 sty 2016 12:14

Sieć B&B szykuje nowy hotel w Berlinie Hotel B&B, fot. www.rdbud.com.pl

Projektowany hotel ekonomiczny sieci B&B zlokalizowany będzie w centrum Berlina, u zbiegu ulic Salzufer i Englische Straße. W ramach inwestycji firma RD bud wybuduje „pod klucz” 9-kondygnacyjny obiekt hotelowy o całkowitej powierzchni 6560 mkw. brutto.

REKLAMA

Spółka RD bud współpracuje z Grupą B&B Hotels po raz siódmy. W Berlinie, jako generalny wykonawca, realizuje dwugwiazdkowego hotel za 6 963 000 EUR netto .

Docelowo goście będą mieli do dyspozycji 186 komfortowo wyposażonych pokoi rozmieszczonych na poziomach od 0 do +7. Na parterze znajdzie się sala śniadaniowa, a osoby podróżujące samochodem będą mogły zaparkować go w podziemnym garażu.

Z początkiem grudnia 2015 generalny wykonawca rozpoczął na placu budowy roboty ziemne związane z wykopami. Zakończenie inwestycji planowane jest na listopad 2016 r.

Efektem dotychczasowej współpracy RD bud z Grupą B&B Hotels są już obiekty B&B w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Berlinie i Monachium. Nie można zapominać również o Katowicach, gdzie we wrześniu br. RD bud rozpoczął budowę kolejnego obiektu sieci B&B w Polsce. Jego otwarcie planowane jset we wrześniu 2016 r.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA