PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sieć Hilton ma nowego wiceprezesa

  • Autor: propertynews.pl
  • 11 sty 2017 10:54

Sieć Hilton ma nowego wiceprezesa Jochem-Jan Sleiffrer

Jochem-Jan Sleiffrer został mianowany na stanowisko starszego wiceprezesa ds. operacyjnych w Europie kontynentalnej w obszarze hoteli sieci Hilton Worldwide.

REKLAMA

W ramach swoich obowiązków Sleiffer będzie zarządzał 51 hotelami należącymi do marek Hilton, DoubleTree by Hilton i Curio – A Collection by Hilton, a także 13 obiektami, będącymi w różnych stadiach przygotowania. W chwili obecnej Jochem-Jan Sleiffer jest odpowiedzialny za wiele obsypanych nagrodami hoteli, w tym Hilton Amsterdam Schiphol Airport, czy też zlokalizowany na wybrzeżu Morza Czarnego, Hilton Batumi.

Jochem-Jan Sleiffer jest Holendrem. W 1990 roku podjął pracę w Hilton Amsterdam i od tego czasu budował swoją karierę, pracując na różnych stanowiskach w hotelach w całej Europie. W trakcie swojej kariery w sieci Hilton obejmował kierownicze stanowiska w Brukseli, Londynie, Paryżu i Atenach, zaś w ostatnim czasie sprawował obowiązki wiceprezesa ds. operacyjnych w regionie Europy Północnej, Środkowej i Wschodniej. Pod jego przewodnictwem Hilton w tym regionie przeżywa w ostatnich latach okres gwałtownego rozwoju, otwierając tak prestiżowe obiekty jak Waldorf Astoria Berlin, DoubleTree by Hilton Wrocław czy Hilton Tallinn Park, pierwszy hotel marki Hilton w Estonii.

Wspiera projekt „Travel with Purpose”,  program społecznej odpowiedzialności biznesu, odzwierciedlający zaangażowanie sieci między innymi w zakresie promocji różnorodności wśród pracowników, a w szczególności zwiększenia liczby kobiet na stanowiskach kierowniczych. W Hilton Worldwide działa na rzecz zaangażowania organizacji w programy szkoleniowe oraz w inicjatywy z obszaru aktywizacji zawodowej młodzieży.

- Z niecierpliwością oczekuję objęcia nowego stanowiska i rozpoczęcia pracy z naszymi zespołami w Europie kontynentalnej, gdzie będziemy wspólnie dbać o komfort naszych gości, stwarzać możliwości rozwoju zawodowego dla pracowników, zwiększać zyski dla naszych partnerów i przyczyniać się do budowania więzi między branżą hotelarską a otaczającym ją środowiskiem i klientami. Moim zamierzeniem teraz jest ponowne skupienie się na stałym podnoszeniu naszej wydajności, wprowadzaniu kolejnych innowacji w obszarze obsługi gości w coraz bardziej cyfrowym świecie i rozszerzaniu listy projektów realizowanych w Europie kontynentalnej. Cieszę się także na ponowne nawiązanie współpracy z zespołem w Holandii, gdzie 26 lat temu zaczęła się moja kariera w Hiltonie - powiedział w komentarzu Jochem-Jan Sleiffer, starszy wiceprezes ds. operacyjnych Hilton na region Europy kontynentalnej.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA