PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sieć ibis coraz większa

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 maj 2016 12:34

Sieć ibis coraz większa Ibis Poznań

Rodzina hoteli ibis powiększyła się w Polsce o dwa obiekty w Poznaniu i Białymstoku.

REKLAMA

Hotel ibis w Poznaniu położony jest w regionie określanym Zielonymi Płucami miasta.
Z kolei wyróżnikiem ibis Styles w Białymstoku jest bezpośrednie nawiązanie do bogactwa przyrody Podlasia.

ibis Styles Białystok

ibis Styles Białystok to już 5 hotel tej marki w Polsce po Gdyni, Bielsku Białej, Wrocławiu
i Wałbrzychu. Hotel położony jest w centrum miasta, obok Galerii Jurowieckiej, ale jednocześnie
w pobliżu malowniczej rzeki Białej. Niedaleko obiektu znajdują się atrakcje turystyczne, m.in. Pałac Branickich czy Katedra Białostocka. Z okien 129 komfortowych pokoi rozciąga się piękny widok na zabytkową panoramę miasta.

Inspiracją dla projektantów hotelu było bogactwo naturalnych zasobów Podlasia, szczególnie wielu gatunków ptaków. Nowoczesny charakter wnętrz wyraża się w kolorach, formach i strukturach podpatrzonych w naturze – przeważają zielenie i szarości, oko cieszą lampy niczym konary drzew, a kącik relaksacyjny nawiązuje formą do ptasiego gniazda. Ptaki towarzyszą gościom również przy pokojach, gdzie umieszczono ich rysunki, i w restauracji, w której zawisły domki dla ptaków. Poza unikatowym designem, zadbano przede wszystkim o funkcjonalność obiektu. W ofercie do dyspozycji gości są apartamenty oraz pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, wszędzie dostępne jest WiFi.

Ponieważ hotel znajduje się na Podlasiu, które należy do mało zindustrializowanych regionów Polski, gdzie ingerencja człowieka w przyrodę jeszcze nie jest tak bardzo zauważalna, wiele osób wybiera ten region jako miejsce na dłuższe pobyty wakacyjne. Z tego też względu została przygotowana atrakcyjna oferta dla rodzin z dziećmi. Dostępne są pokoje czteroosobowe z dedykowanymi dzieciom kanałami telewizyjnymi. Na małych gości czekają również różne gry i niespodzianki, a w przestrzeni wspólnej mogą skorzystać ze specjalnego kącika zabaw. Z myślą o dorosłych, przygotowano bogato wyposażoną saunę oraz siłownię.

Na uwagę zasługuje także bogata przestrzeń konferencyjna, na którą składa się 14 sal o łącznej powierzchni 650 mkw., wyposażonych w szerokopasmowy, bezprzewodowy Internet, z pełnym zapleczem. Nazwy sal są tutaj oczywiste, czyli np. Orlik, Bielik, Bocian, Żuraw, Sikorka czy Kormoran.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA