PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sobolewski, Skoczke, Korczak - trzech inwestorów, jeden ekskluzywny resort

  • Autor: propertynews.pl
  • 19 lip 2016 11:06

Sobolewski, Skoczke, Korczak - trzech inwestorów, jeden ekskluzywny resort Gwiazda Morza, fot. materiały inwestora

W realizację jednej z największych inwestycji hotelarskich nad Bałtykiem - resortu Gwiazda Morza we Władysławowie - jest zaangażowanych trzech inwestorów: Krzysztof Sobolewski, Zygmunt Skoczke oraz Ryszard Korczak. Założona przez nich spółka Gwiazda Morza uruchamia budowę ostatniego etapu resortu. Kompleks, w którego skład wchodzą dwa oddane już budynki aparthotelowe (2013 i 2015 rok), jest rozbudowywany o ekskluzywny hotel condo, który zostanie oddany do użytku w I kw. 2019 r.

REKLAMA

Prezesem firmy Gwiazda Morza sp. z o.o. SK. jest Krzysztof Sobolewski, menedżer i inwestor, dodatkowo odpowiedzialny również za projekt zagospodarowania terenów postindustrialnych w Shipyard City Gdańsk. Dwóch pozostałych wspólników to inwestor z Władysławowa - Zygmunt Skoczke, który w branży deweloperskiej działa od ponad 20 lat oraz Ryszard Korczak, inwestor, współwłaściciel firmy Joanna, polskiego lidera na rynku kosmetyków do pielęgnacji włosów i farb fryzjerskich.

Resort jest przygotowywany w standardzie czterech gwiazdek, a pokoje hotelowe można nabyć na własność w modelu biznesowym condo. Inwestorzy postawili na zamożnych klientów i oferują - jako nieliczni na rynku - ofertę Exclusive Serviced Apartments,która ma spełnić oczekiwania grupy klientów zainteresowanych posiadaniem komfortowej nieruchomości nad morzem na własny użytek.

W hotelu wydzielono prywatną strefę apartamentów z pełnym dostępem do serwisu hotelowego. Oferta kierowana jest do najbardziej zamożnych klientów, oczekujących najwyższego poziomu komfortu. Exclusive Serviced Apartments to 13 indywidualnie projektowanych apartamentów na najwyższych kondygnacjach z dużymi, widokowymi tarasami, o powierzchni od 36 do 58 m2, znajdujących się na kondygnacjach 3 i 4. Właściciel apartamentu będzie mógł korzystać z bogatego zaplecza hotelowego i obsługi na najwyższym poziomie. Ekskluzywny charakter każdego apartamentu zapewni prestiżowa pracownia projektowania wnętrz w oparciu o indywidualne wytyczne klientów.

W sumie w uruchomionej już ofercie sprzedaży dostępnych jest 100 pokoi o zróżnicowanej aranżacji: 85 pokoi o powierzchni od 22 do 40 m2, znajdujących się na kondygnacjach od 1 do 4 piętra; 2 apartamenty o powierzchni 56 i 66 m2, znajdujące się na IV piętrze.

Jak wygląda system w condo w przypadku Gwiazdy Morza? Jak informuje inwestor, okres gwarancji przychodów sięga 15 lat. Właściciel po dokonaniu zakupu przekazuje apartament w dzierżawę operatorowi w zamian za czynsz, który stanowi przychód właściciela z tytułu dzierżawy pokoju hotelowego. Opłaty czynszowe są z góry określone: w pierwszym roku po uruchomieniu hotelu będzie to 5,5% ceny netto zakupionego pokoju. W drugim roku 6%, trzecim 6,5, a od czwartego roku do końca 15-letniej umowy dzierżawy czynsz wynosić będzie 7%. Operator hotelu zakłada przedłużenie umowy na dalsze lata.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA