PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sobolewski, Skoczke, Korczak - trzech inwestorów, jeden ekskluzywny resort

  • Autor: propertynews.pl
  • 19 lip 2016 11:06

Sobolewski, Skoczke, Korczak - trzech inwestorów, jeden ekskluzywny resort Gwiazda Morza, fot. materiały inwestora

W realizację jednej z największych inwestycji hotelarskich nad Bałtykiem - resortu Gwiazda Morza we Władysławowie - jest zaangażowanych trzech inwestorów: Krzysztof Sobolewski, Zygmunt Skoczke oraz Ryszard Korczak. Założona przez nich spółka Gwiazda Morza uruchamia budowę ostatniego etapu resortu. Kompleks, w którego skład wchodzą dwa oddane już budynki aparthotelowe (2013 i 2015 rok), jest rozbudowywany o ekskluzywny hotel condo, który zostanie oddany do użytku w I kw. 2019 r.

REKLAMA

Prezesem firmy Gwiazda Morza sp. z o.o. SK. jest Krzysztof Sobolewski, menedżer i inwestor, dodatkowo odpowiedzialny również za projekt zagospodarowania terenów postindustrialnych w Shipyard City Gdańsk. Dwóch pozostałych wspólników to inwestor z Władysławowa - Zygmunt Skoczke, który w branży deweloperskiej działa od ponad 20 lat oraz Ryszard Korczak, inwestor, współwłaściciel firmy Joanna, polskiego lidera na rynku kosmetyków do pielęgnacji włosów i farb fryzjerskich.

Resort jest przygotowywany w standardzie czterech gwiazdek, a pokoje hotelowe można nabyć na własność w modelu biznesowym condo. Inwestorzy postawili na zamożnych klientów i oferują - jako nieliczni na rynku - ofertę Exclusive Serviced Apartments,która ma spełnić oczekiwania grupy klientów zainteresowanych posiadaniem komfortowej nieruchomości nad morzem na własny użytek.

W hotelu wydzielono prywatną strefę apartamentów z pełnym dostępem do serwisu hotelowego. Oferta kierowana jest do najbardziej zamożnych klientów, oczekujących najwyższego poziomu komfortu. Exclusive Serviced Apartments to 13 indywidualnie projektowanych apartamentów na najwyższych kondygnacjach z dużymi, widokowymi tarasami, o powierzchni od 36 do 58 m2, znajdujących się na kondygnacjach 3 i 4. Właściciel apartamentu będzie mógł korzystać z bogatego zaplecza hotelowego i obsługi na najwyższym poziomie. Ekskluzywny charakter każdego apartamentu zapewni prestiżowa pracownia projektowania wnętrz w oparciu o indywidualne wytyczne klientów.

W sumie w uruchomionej już ofercie sprzedaży dostępnych jest 100 pokoi o zróżnicowanej aranżacji: 85 pokoi o powierzchni od 22 do 40 m2, znajdujących się na kondygnacjach od 1 do 4 piętra; 2 apartamenty o powierzchni 56 i 66 m2, znajdujące się na IV piętrze.

Jak wygląda system w condo w przypadku Gwiazdy Morza? Jak informuje inwestor, okres gwarancji przychodów sięga 15 lat. Właściciel po dokonaniu zakupu przekazuje apartament w dzierżawę operatorowi w zamian za czynsz, który stanowi przychód właściciela z tytułu dzierżawy pokoju hotelowego. Opłaty czynszowe są z góry określone: w pierwszym roku po uruchomieniu hotelu będzie to 5,5% ceny netto zakupionego pokoju. W drugim roku 6%, trzecim 6,5, a od czwartego roku do końca 15-letniej umowy dzierżawy czynsz wynosić będzie 7%. Operator hotelu zakłada przedłużenie umowy na dalsze lata.

  • 1
  • 2

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA