PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Spółka Hotele Diament planuje wejść na giełdę

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 mar 2014 10:07

Prawdopodobnie w przyszłym roku spółka Hotele Diament wejdzie na Giełdę Papierów Wartościowych - dowiedział się portal Propertynew.pl.

REKLAMA

W tym momencie firma rozpoczęła przygotowania związane z rozpoczęciem procedury. Jak poinformował portal Propertynews.pl Rafał Bakalarski, prezes zarządu spółki, debiut będzie możliwy w przyszłym roku. W tym momencie nie ujawnia szczegółowych planów związanych z samym debiutem, jak i jego potencjalnym harmonogramem.

Fundusze uzyskane w ten sposób firma będzie mogła wykorzystać do rozwoju swojej sieci. W najbliższym czasie powstać mają cztery projekty własne oraz sześć franczyzowych. Społka nie wyklucza także przejęcia już istniejącej sieci hotelarskiej.

Spółka Hotele Diament SA, która jest w 100 proc. własnością polskiego akcjonariatu, istnieje na rynku od 1991 roku. Jest największą polską siecią hotelarską na terenie Górnego i Dolnego Śląska, będącą właścicielem dziewięciu hoteli zlokalizowanych w kluczowych miastach regionu.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA