PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Stowarzyszenie Zarządców Obiektów Rekreacyjno-Turystycznych chce rozszerzyć zasięg działania

  • Autor: SZORT
  • 11 kwi 2011 11:17

1 kwietnia 2011 roku w Warszawie obradowało Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Zarządców Obiektów Rekreacyjno-Turystycznych. WZC podsumowało działalność SZORT w drugiej kadencji, wybrało nowe władze i nakreśliło kierunki działania na lata 2011-2013.

REKLAMA

SZORT istnieje już siódmy rok. - Powinnyśmy być platformą porozumiewawczą dla stowarzyszeń i organizacji lokalnych, nie mających szansy przebicia się ze swoimi problemami na szczebel centralny - mówiono podczas dyskusji. Jak podkreślano, taką możliwość dają nowa strona internetowa SZORT i profil na Facebooku. Znajdą się na nich zarówno aktualne informacje o Stowarzyszeniu, jak i bieżące propozycje produktowe obiektów zarządzanych przez członków SZORT. Będą także zagadnienia dotyczące branży, m.in. marketingowe, poradnicze, opinie środowiska dotyczące nowych przepisów prawnych, jaki i potrzeb zmiany przepisów.

Niezwykle ważna jest także działalność edukacyjna - podkreślano na spotkaniu. SZORT zamierza wykorzystać doświadczenia zdobyte w 2010 roku i organizować szkolenia na potrzeby obiektów (np. na temat czasu pracy) oraz szkolenia otwarte dla przedstawicieli branży. W tym celu już nawiązano kontakty z firmą konsultingowo-szkoleniową o zasięgu międzynarodowym. Ponadto, stowarzyszenie - poprzez obiekty zarządzane przez członków SZORT - zamierza włączyć się do europejskiego programu turystyki społecznej Calypso. Grupami docelowymi są: młodzież, osoby niepełnosprawne, seniorzy, rodziny znajdujące się trudnej sytuacji ekonomicznej. Przyjmowanie gości w miesiącach wiosennych i jesiennych pozwoli na przedłużenie sezonu, może stać się szansą dla obiektów specjalizujących się w wypoczynku rodzinnym i młodzieżowym.

- Liczymy na rozszerzenie zasięgu działania, m. in. poprzez kontakty z samorządami gmin turystycznych, zainteresowanie gestorów bazy znajdującym się na naszej stronie internetowej uproszczonym systemem rekomendacji obiektów, na wspólne działanie w zakresie utrzymania bazy i pozyskiwania gości. Razem możemy więcej - podkreślał Franciszek Ciemny, ponownie wybrany na przewodniczącego Stowarzyszenia.

Wiceprzewodniczącym, też ponownie wybranym, został Włodzimierz Banasik, członkiem zarządu - Michał Kolankiewicz. W skład Komisji Rewizyjnej weszli: Aneta Poraniewska - przewodnicząca, Bogdan Zwoliński - wiceprzewodniczący i Witold Ulatowski- sekretarz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA