PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Strefa residence, centrum konferencyjne i aparthotel. Nieopodal Hajnówki wyrasta Enklawa Białowieska

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 26 lut 2018 10:39

Strefa residence, centrum konferencyjne i aparthotel. Nieopodal Hajnówki wyrasta Enklawa Białowieska Enklawa Białowieska, wizualizacja

Enklawa Białowieska, inwestycja firmy Sova Invest to nie tylko doskonałe miejsce na wypoczynek, w jednej z najbardziej urokliwych części Polski, ale również doskonała lokata kapitału dla inwestorów.

REKLAMA

Polski rynek produktów inwestycyjnych na rynku nieruchomości dynamicznie się rozwija. Od kilku lat można zauważyć coraz większe zainteresowanie inwestorów segmentem eleganckich apartamentów, które łączą funkcje apartamentu wakacyjnego dla siebie ze sposobem na uzyskanie najatrakcyjniejszej stopy zwrotu na rynku nieruchomości.

Aktywność deweloperów tego typu inwestycji koncentruje się na turystycznych miejscowościach nadmorskich i górskich, a także, choć w mniejszym stopniu, na Pojezierzu Mazurskim. Polska Wschodnia, dotychczas turystycznie niedoinwestowana, staje się za sprawą dotacji unijnych i determinacji lokalnych działaczy, atrakcyjnym kierunkiem wypoczynku na łonie natury dla rodzin oraz klientów MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Exhibitions). Stąd inicjatywa firmy Sova Invest, która wychodząc naprzeciw wzrastającemu zainteresowaniu regionem stworzyła i realizuje projekt kompleksu mieszkaniowo-apartamentowego z całorocznym zapleczem wypoczynkowym i rekreacyjnym o nazwie Enklawa Białowieska.

Niepowtarzalna lokalizacja

Osiedle Enklawa Białowieska zlokalizowane jest w miejscowości Nieznany Bór, tuż obok niewielkiego, malowniczego miasta Hajnówka. Osoby ceniące walory natury nie mogą wymarzyć sobie lepszego miejsca na pobyt. Świeże powietrze, zielona okolica, liczne atrakcje sprawiają, że Puszcza Białowieska to świetne miejsce do wypoczynku lub zamieszkania na dłużej dla pasjonatów przyrody czy sportu. Położona 4 km od polsko-białoruskiej granicy Białowieża, to znana turystyczna miejscowość. Popularność zawdzięcza Puszczy Białowieskiej oraz Białowieskiemu Parkowi Narodowemu, który wpisany jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Puszcza Białowieska słynie również z największej na świecie populacji żubrów żyjących w stanie wolnym, szlaków rowerowych, niezliczonych gatunków fauny i flory, a przede wszystkim są to „zielone płuca” Polski. Nic dziwnego, że tak atrakcyjna lokalizacja przyciąga coraz więcej zmęczonych smogiem turystów, a zarazem potencjalnych inwestorów. Białowieża, stała się w wyniku wielu inwestycji infrastrukturalnych doskonale skomunikowana, a od Warszawy dzieli ją zaledwie 240 kilometrów. Najbliższym dużym miastem jest Białystok, przez który przebiega europejska trasa Via Baltica. Dzięki trasie S8, która zostanie oddana do użytku w 2018 roku dojazd z Warszawy zajmie 2,5 godziny.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA