PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sukces nigdy nie jest ostateczny

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 paź 2017 10:00

Sukces nigdy nie jest ostateczny Carlton Ervin, Chief Development Office sieci Marriott w Europie

Wszystko wskazuje na to, że do 2018 roku Marriott International będzie trzecim operatorem/franczyzodawcą hotelowym w Polsce pod względem liczby pokoi – zapowiada Carlton Ervin, Chief Development Office sieci Marriott w Europie.

REKLAMA

Jesteście największym na świecie podmiotem prowadzącym hotele oraz franczyzodawcą hotelowym dzięki fuzji?

Carlton Ervin, Chief Development Office sieci Marriott w Europie: Tak, dzięki fuzji z siecią Starwood Hotels & Resorts. Transakcja przyspieszyła tendencję, która w sieci Marriott nabierała tempa już od ponad dziesięciu lat, czyli proces przekształcania się amerykańskiej firmy w międzynarodową spółkę, w przypadku której jedynie centrala znajduje się na terenie USA.

Teraz działacie w ponad stu różnych krajach, w tym w Polsce...

Ta różnica jest istotna, ponieważ wymaga od nas podejmowania szczególnego wysiłku na rzecz przyciągania klientów. Mam na myśli zarówno gości hotelowych, jak i właścicieli naszych obiektów w ponad stu różnych krajach, przy jednoczesnym wyczuciu specyfiki miejscowej kultury oraz języka itp. Kilka lat temu zdaliśmy sobie sprawę z rosnącego znaczenia Polski w branży turystycznej i segmencie podróży służbowych, dlatego rozpoczęliśmy poszukiwania osoby na stanowisko dyrektora do spraw rozwoju w Polsce. Głównym czynnikiem naszych rozważań było to, aby kandydat był Polakiem i działał w Polsce. Chcieliśmy również, aby osoba ta posiadała odpowiednie umiejętności i kontakty, które pomogłyby nam rozwijać działalność na terenie Polski. Zatrudnienie w Polsce miejscowego przedstawiciela i przydzielenie mu środków na rozwój odzwierciedla opinię firmy Marriott o Polsce jako o ważnym rynku, na którym chcemy skupić swoje wysiłki.

I udało się. Portfel robi się coraz grubszy…

Wliczając zarówno obiekty Marriott International, jak i działające wcześniej pod markami sieci Starwood, obecnie w Polsce mamy 11 hoteli, które dysponują łącznie ponad 2 700 pokojami. Ponadto w kolejce czekają nowe podpisane projekty, w tym ponad 10, które nie tylko otrzymały już nasz podpis, lecz także oczekują właśnie na rozpoczęcie budowy, bądź też których budowa lub renowacja już trwają. Dzięki temu do roku 2018 powinniśmy stać się trzecim pod względem liczby pokoi operatorem/franczyzodawcą hotelowym prowadzącym działalność w Polsce.

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA