PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sun & Snow zajmie się wynajmem apartamentów w inwestycji spółki Hines

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 lut 2013 17:29

Sun & Snow, firma zarządzająca wynajmem apartamentów, została wybrana przez firmę deweloperską i inwestycyjną Hines na wyłącznego operatora odpowiedzialnego za wynajem apartamentów w krakowskiej inwestycji Apartamenty Novum.

REKLAMA

Osiedle powstaje na działce w centrum Krakowa - półtora kilometra od Rynku Głównego i oferować będzie ponad 400 apartamentów.

Planowane oddanie inwestycji przypada na I kwartał 2014 roku. To druga - obok Sopockiej Rezydencji - tak duża inwestycja, w której oferowany jest zakup lokali wraz z usługą zarządzania najmem przez Sun & Snow.

- Wprowadzenie apartamentów Novum do oferty ma dla Sun & Snow strategiczne znaczenie. Dzięki nawiązaniu współpracy z Hines wchodzimy na rynek krakowski i liczymy na znaczne zwiększenie liczby apartamentów w zarządzaniu - powiedział Marcin Dumania, prezes zarządu Sun & Snow. - Mamy już ponad czteroletnie doświadczenie w zarządzaniu apartamentami miejskimi w Warszawie i Trójmieście. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem wśród turystów biznesowych, jako mocna alternatywa pod względem jakości i ceny dla pokoi hotelowych. Jednak apartamenty Novum mają szanse zawalczyć nie tylko o klienta biznesowego, ale także o turystów, w tym gości zagranicznych. (...) Zakładam wysokie obłożenie, na poziomie 50-70 % w skali roku, co na pewno ucieszy właścicieli lokali w tej inwestycji - skomentował Marcin Dumania.

Apartamenty Novum to inwestycja mieszkaniowa usytuowana w centrum historycznego Krakowa przy ul. Rakowickiej 20. Firma deweloperska Hines realizuje w ramach inwestycji nowoczesny kompleks budynków apartamentowych, oferujący ponad 400 mieszkań i 458 miejsc parkingowych.

- W dobie mało odczuwalnych korzyści z lokat oraz niepewności i ryzyka związanego z inwestowaniem na giełdzie, inwestycja w nieruchomość to dzisiaj jedna z pewniejszych form oszczędzania. Zdajemy sobie sprawę, że osoby, które będą lokować swoje środki w nieruchomości, liczą na wzrost wartości w okresie najbliższych 5 lat, równocześnie chcą też aktywnie poszukiwać możliwości wynajmu, dlatego naszym zdaniem należy wspomagać właścicieli w tym względzie - wyjaśnia Wojciech Rumian, dyrektor zarządzający projektami deweloperskimi Hines w Polsce.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA