PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Świąteczna integracja szansą nie tylko dla hoteli

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 lis 2015 12:12

Świąteczna integracja szansą nie tylko dla hoteli Fot. Kraków Airport

Okres przedświąteczny to doskonały czas dla hoteli i restauracji. Firmy prześcigają się w ofertach, by przyciągnąć jak najwięcej spotkań integracyjnych.

REKLAMA

Polacy niezmiennie od lat plasują się w czołówce najbardziej zapracowanych narodów w Europie. Według badań Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD), statystyczny Polak poświęca na pracę ponad 1929 godzin rocznie.

W budowaniu nowych i umacnianiu już istniejących relacji pomiędzy pracownikami dużą rolę odgrywa pracodawca, który inwestując w firmową integrację, tworzy zgrany, motywujący się wzajemnie zespół. Warto integrować się w odpowiedni sposób, taki który będzie dostosowany do specyfiki pracy i zespołu. Wspólny wyjazd lub wyjście powinno być przede wszystkim dobrą zabawą i okazją do rozmów, niekoniecznie na tematy służbowe.

Okres przedświąteczny to idealny czas na zaplanowanie wspólnych atrakcji w firmie. Grudniowa integracja pracowników przybiera rozmaite formy, jednak od lat największym powodzeniem cieszą się wspólne wyjazdy na narty, organizacja kuligu lub wyjście na uroczystą kolację. Ostatnie rozwiązanie jest zdecydowanie najbezpieczniejszą i najczęściej wybieraną opcją przez małe i średnie firmy. Organizacja firmowej kolacji nie wymaga dużych nakładów finansowych ani logistycznych, zwłaszcza że restauratorzy przygotowują oferty z dużym wyprzedzeniem i dbałością o szczegóły. Dzięki temu pracodawcy zawczasu mogą wybrać atrakcyjną dla firmy ofertę i uniknąć przedświątecznej gorączki związanej z szukaniem wolnych terminów.

- Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla pracodawców liczy się atrakcyjność cenowa i elastyczność oferty. Staraliśmy się sprostać ich oczekiwaniom i zaoferować zróżnicowane warianty menu, cateringu i warsztatów w konkurencyjnych cenach. Szczegółowa oferta dostępna jest u nas od połowy września, jest więc sporo czasu by dopiąć wszelkie szczegóły – mówi Marcin Ziobro, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Hilton Garden Inn Kraków Airport.

Tradycja organizacji Wigilii firmowych jest silnie zakorzeniona w mentalności pracodawców. Wielu osobom kojarzy się jednak bardziej z przykrym obowiązkiem, niż z mile spędzonym czasem. Obecnie wspólne świętowanie w firmach różni się od tego, które obowiązywało kilka lat temu i nie ma nic wspólnego z oficjalną przemową szefa, tradycyjnym śledzikiem i łamaniem się opłatkiem przy akompaniamencie Lulajże Jezuniu.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA