PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Szalone i odjazdowe - takie będą ich hotele

  • Autor: propertynews.pl
  • 14 lip 2016 10:47

Polska to najbardziej atrakcyjny region w Europie Środkowo-Wschodniej. Może pochwalić się silnym wzrostem gospodarczym i coraz lepszą infrastrukturą. Przyciąga też międzynarodowych i lokalnych podróżnych. Ma zatem wszystkie elementy, żeby stać się jedną z najważniejszych destynacji hotelowych w Europie – mówi Rupert Simoner, CEO Vienna House.

REKLAMA

- W porównaniu do niemieckiego rynku, który jest dla nas bardzo ważny, polski sektor nie jest jeszcze tak nasycony hotelami. Nad Wisłą rozwija się wiele nowych biznesów, a to przyciąga inwestorów hotelowych – zapewnia Rupert Simoner.

Jak dodaje, do tej pory w Polsce powstawały przede wszystkim zunifikowane hotele spełniające szablonowe standardy. - My chcemy wprowadzać unikalne, indywidualne obiekty. Z jednej strony szalone i "odjazdowe", a z drugiej stylowe i wysokiej jakości - zapowiada.

Według Ruperta Simonera, w Polsce, poza Warszawą, jest 6-7 miast bardzo atrakcyjnych dla rozwoju biznesu hotelarskiego. To wyróżnia nasz kraj, bo w większości państw regionu liczą się tylko stolice.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA