PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Tadeusz Gołębiewski: Na rynku hotelarskim będzie coraz trudniej

 • Autor: Propertynews.pl
 • 26 paź 2012 10:58

Tadeusz Gołębiewski: Na rynku hotelarskim będzie coraz trudniej

Tadeusz Gołębiewski - jeden z najbardziej znanych hotelarzy w Polsce, właściciel sieci hoteli oferujących ponad 2,3 tys. pokoi i największe kompleksy konferencyjne w regionach - na razie nie będzie budował kolejnych obiektów. - Hoteli w Polsce jest wystarczająca liczba, a są regiony, gdzie jest ich za dużo - poinformował portal Propertynews.pl Tadeusz Gołębiewski.

REKLAMA

- Biorąc pod uwagę kondycję finansową firm i ludzi żyjących w Polsce, jak również przyzwyczajenia historyczne Polaków, uważam, że na rynku hotelarskim będzie coraz trudniej - podkreśla Tadeusz Gołębiewski.

Gołębiewski nie ukrywa, że kryzys dał o sobie znać w jego hotelach. - Pogorszenie się sytuacji na rynku wpłynęło na liczbę gości w hotelach w Wiśle i Karpaczu, jak również na ruch turystyczny w tych miastach. Ta sytuacja zmusza nas do jeszcze większego wysiłku marketingowego, podejmowania nowych działań i poszukiwania innych możliwości dotarcia z ofertą - tłumaczy Tadeusz Gołębiewski.

Jak dodaje, hotele Gołębiewski przez cały czas starają się uatrakcyjniać ofertę - zarówno poprzez wprowadzanie kolejnych propozycji pobytów jak i podnoszenie standardu. - Stąd kolejne inwestycje i remonty - zaznacza.

Obiekty Tadeusza Gołębiewskiego zarabiają nie tylko na sprzedaży noclegów, ale i wynajmowaniu sal konferencyjnych. - Pogorszenie się sytuacji na rynku konferencyjnym, zubożenie firm oraz zmniejszenie liczby organizowanych spotkań biznesowych utrudnia hotelowi zarabianie na tej części swojej działalności i oczywiście zmusza nas do wprowadzania nowych, coraz bardziej atrakcyjnych ofert - mówi.

Hotele Gołębiewski w Wiśle czy Karpaczu to spektakularne inwestycje, które zmieniły lokalne rynki hotelarskie w tych regionach.

W sumie sieć obejmuje cztery obiekty. Największy z nich działa w Karpaczu. Oferuje m.in. 860 pokoi, 28 sal konferencyjnych, dwie sale kongresowe i salę kinową oraz kompleks basenowy.

686 pokoi znajduje się w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, w którym część konferencyjną tworzą 24 sale konferencyjne oraz dwie sale kongresowe.
Obiekt w Wiśle to 564 pokoje, 25 sal konferencyjnych i sala kongresowa.

Najmniejszy hotel sieci to obiekt w Białymstoku z 218 pokojami i 12 salami.

 • m.m. 2013-06-25 06:21:14
  gratuluje siły nerwów p. Tadeuszu....
  moja babcia jest Gołębiewska ...i jestem z tego dumna, że jesteśmy gdzieś tam rodziną,
  dziękuję i pozdrawiam serdecznie,
  Małgorzata G.
 • ori 2013-05-17 20:23:46
  Hotele betonowe kolosy, dziwie sie ludziom, ze do takich molochow jezdza. coz, wole troche mniejsze, klimatyczne....
 • aviator 2012-10-31 11:20:28
  jeżeli się nie remontuje hotelu np. w Białymstoku a cena za pokój jest nadal z sufitu to nic dziwnego :( że widzi się kryzys

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA