PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Tadeusz Gołębiewski: Na rynku hotelarskim będzie coraz trudniej

 • Autor: Propertynews.pl
 • 26 paź 2012 10:58

Tadeusz Gołębiewski: Na rynku hotelarskim będzie coraz trudniej

Tadeusz Gołębiewski - jeden z najbardziej znanych hotelarzy w Polsce, właściciel sieci hoteli oferujących ponad 2,3 tys. pokoi i największe kompleksy konferencyjne w regionach - na razie nie będzie budował kolejnych obiektów. - Hoteli w Polsce jest wystarczająca liczba, a są regiony, gdzie jest ich za dużo - poinformował portal Propertynews.pl Tadeusz Gołębiewski.

REKLAMA

- Biorąc pod uwagę kondycję finansową firm i ludzi żyjących w Polsce, jak również przyzwyczajenia historyczne Polaków, uważam, że na rynku hotelarskim będzie coraz trudniej - podkreśla Tadeusz Gołębiewski.

Gołębiewski nie ukrywa, że kryzys dał o sobie znać w jego hotelach. - Pogorszenie się sytuacji na rynku wpłynęło na liczbę gości w hotelach w Wiśle i Karpaczu, jak również na ruch turystyczny w tych miastach. Ta sytuacja zmusza nas do jeszcze większego wysiłku marketingowego, podejmowania nowych działań i poszukiwania innych możliwości dotarcia z ofertą - tłumaczy Tadeusz Gołębiewski.

Jak dodaje, hotele Gołębiewski przez cały czas starają się uatrakcyjniać ofertę - zarówno poprzez wprowadzanie kolejnych propozycji pobytów jak i podnoszenie standardu. - Stąd kolejne inwestycje i remonty - zaznacza.

Obiekty Tadeusza Gołębiewskiego zarabiają nie tylko na sprzedaży noclegów, ale i wynajmowaniu sal konferencyjnych. - Pogorszenie się sytuacji na rynku konferencyjnym, zubożenie firm oraz zmniejszenie liczby organizowanych spotkań biznesowych utrudnia hotelowi zarabianie na tej części swojej działalności i oczywiście zmusza nas do wprowadzania nowych, coraz bardziej atrakcyjnych ofert - mówi.

Hotele Gołębiewski w Wiśle czy Karpaczu to spektakularne inwestycje, które zmieniły lokalne rynki hotelarskie w tych regionach.

W sumie sieć obejmuje cztery obiekty. Największy z nich działa w Karpaczu. Oferuje m.in. 860 pokoi, 28 sal konferencyjnych, dwie sale kongresowe i salę kinową oraz kompleks basenowy.

686 pokoi znajduje się w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, w którym część konferencyjną tworzą 24 sale konferencyjne oraz dwie sale kongresowe.
Obiekt w Wiśle to 564 pokoje, 25 sal konferencyjnych i sala kongresowa.

Najmniejszy hotel sieci to obiekt w Białymstoku z 218 pokojami i 12 salami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

 • m.m. 2013-06-25 06:21:14
  gratuluje siły nerwów p. Tadeuszu....
  moja babcia jest Gołębiewska ...i jestem z tego dumna, że jesteśmy gdzieś tam rodziną,
  dziękuję i pozdrawiam serdecznie,
  Małgorzata G.
 • ori 2013-05-17 20:23:46
  Hotele betonowe kolosy, dziwie sie ludziom, ze do takich molochow jezdza. coz, wole troche mniejsze, klimatyczne....
 • aviator 2012-10-31 11:20:28
  jeżeli się nie remontuje hotelu np. w Białymstoku a cena za pokój jest nadal z sufitu to nic dziwnego :( że widzi się kryzys

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA