PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Turystyczny Oskar dla hotelu Tobaco

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 wrz 2015 10:08

Turystyczny Oskar dla hotelu Tobaco Hotel Tobaco

Hotel Tobaco w Łodzi, należący do Grupy Arche, został nagrodzony podczas 22 edycji międzynarodowego konkursu World Travel Awards 2015 jako najlepszy butikowy hotel w Polsce.

REKLAMA

Do kategorii „Poland’s Leading Boutique Hotel 2015” zakwalifikowane zostały cztery hotele z Polski. Finalistów wyłoniło grono międzynarodowych ekspertów poprzez szczegółowe analizy i oceny hoteli pod kątem innowacyjności, oferty, jakości, standardów świadczonych usług oraz poziomu zadowolenia gości korzystających z tych obiektów. Europejska ceremonia wręczenia nagród World Travel Awards , przyznanych przez osoby z branży turystycznej na całym świecie i określanych mianem turystycznych Oskarów, odbyła się  5 września  w Forte Village Resort na Sardynii we Włoszech.

W ramach konkursu World Travel Awards co roku wybierane są najlepsze hotele w Europie, Afryce, na Wyspach Kanaryjskich, w obydwu Amerykach i Ameryce Środkowej, Australii oraz na Oceanie Indyjskim i na Środkowym Wschodzie.

Do tytułu Najlepszego Hotelu Butikowego w Polsce oprócz Hotelu Tobaco w Łodzi, walczyły również:  poznański Blow Up Hall 50 50, krakowski Hotel Centrum i Hotel Copernicus.

W kategoriach ogólnoeuropejskich za najlepszy Hotel Biznesowy uznany został Myriad by SANA w Portugali. Najlepszy Nowy Hotel to Ciragan Palace Kempinski w Stambule , Design Hotel – The Vine na portugalskiej Maderze, najlepszy obiekt Konferencyjny – Hilton Molino Stucky w Wenecji, a Najlepsza Marka Hotelowa w Europie to Hilton Hotels & Resorts.

Hotel Tobaco w Łodzi oferuje swoim gościom 115 pokoi i 5 sal konferencyjnych oraz restaurację „U Kretschmera.

Tobaco w Łodzi to odrestaurowany budynek dawnej Wytwórni Papierosów przy ulicy Kopernika 64 należący do Grupy Arche, która posiada w swoim portfolio również hotele historyczne: Pałac Łosiów, Pałac Sieniawa, Zamek Biskupi Janów Podlaski (planowanie otwarcie w 2016), Hotel Puławska Residence w Warszawie i Hotel Arche w Siedlcach.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA