PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Vastint Poland zbuduje kolejne hotele. Na celowniku trzy miasta

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 wrz 2015 19:08

Vastint Poland zbuduje kolejne hotele. Na celowniku trzy miasta Roger Andersson, dyrektor zarządzający Vastint

Vastint Poland planuje kolejne hotele w Polsce. Do tej pory firma wybudowała Mera Hotel & Spa w Sopocie, Sound Garden w Warszawie oraz Courtyard by Marriott w Gdyni. Teraz celuje m.in. w Gdańsk i Wrocław.

REKLAMA

Pierwszy hotel będzie realizowany w dalszym etapie kompleksu Business Garden Wrocław. Drugi stanowi część nowo projektowanego osiedla mieszkaniowego w Gdańsku.

W dalszej perspektywie firma chce także postawić drugi hotel w ramach wielofunkcyjnego projektu Gdynia Waterfront.

Operatorem wybudowanych już przez Vastint obiektów hotelowych, tj. Mera Hotel & Spa w Sopocie oraz Sound Garden w Warszawie, który jest częścią kompleksu Business Garden, jest firma Legend. Od czerwca tego roku hotelem w Gdyni, który funkcjonuje pod marką Courtyard by Marriott, zarządza SHM. - Jeśli chodzi o wybór operatora naszych przyszłych projektów hotelowych, to ze względu na początkowy etap ich realizacji nie podjęliśmy jeszcze decyzji o współpracy z żadną konkretną firmą - wyjaśnia Roger Andersson, dyrektor zarządzający Vastint.

Jak dodaje, spółka nie ogranicza współpracy tylko do operatorów, z którymi już ma umowy na polskim rynku. - Należy pamiętać, że Grupa Vastint realizuje projekty hotelowe nie tylko na terenie Polski. Bazując na doświadczeniach innych firm należących do Grupy Vastint, mamy możliwość podejmowania współpracy z różnymi, a co ważniejsze sprawdzonymi partnerami - dodaje.

Vastint to jeden z pierwszych deweloperów, który buduje wielofunkcyjne obiekty komercyjne, łączące biura i hotele. - Nie wystarczy już tylko zapewnić nowoczesne powierzchnie biurowe. Dużego znaczenia nabiera dostęp do funkcji wspierających biznes, a nawet rekreacji i wypoczynku.
Stąd w naszych kompleksach biurowych na liście udogodnień wysokie miejsce zajmuje hotel i centrum konferencyjne - mówi Roger Andersson.

Jak dodaje, obiekty tego typu dają najemcom możliwość organizowania konferencji, wystaw, prywatnych spotkań, a przede wszystkim zapewnienia pobytu pracownikom i gościom w trakcie podróży służbowych.

Na razie firma nie planuje sprzedaży swoich hoteli. - Vastint, w odróżnieniu od większości deweloperów na polskim rynku, nie tylko realizuje projekty, ale również zarządza nimi. Sukcesywnie budujemy nasze portfolio nieruchomości komercyjnych i projektów hotelowych. Nasze przedsięwzięcia wyróżniają się efektywnymi rozwiązaniami oraz zapewniają trwałą wartość inwestycyjną. Oczywiście, łączenie różnych funkcji gwarantuje długoterminową atrakcyjność naszych projektów dla użytkowników, jak i przyszłych inwestorów - podsumowuje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA