PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Vienna International Hotelmanagement z nową dyrektor marketingu

  • Autor: propertynews.pl
  • 13 cze 2014 08:23

- Od maja 2014 r. Justyna Kaczorowska objęła stanowisko dyrektora marketingu w polskim oddziale Vienna International Hotels & Resorts odpowiedzialnego za PR i marketing 5. hoteli VI w Polsce.

REKLAMA

Justyna Kaczorowska dołączyła do zespołu Vienna International Hotelmanagement AG w Warszawie jako nowa dyrektor marketingu. Odpowiedzialna będzie za PR oraz strategię marketingową 5. hoteli znajdujących się pod zarządzaniem tej międzynarodowej sieci hotelarskiej w Polsce.

Od 1998 r. jest związana z branżą wydawniczą oraz edukacyjną. Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu produktów i usług w międzynarodowych firmach. Przez wiele lat odpowiedzialna za realizację ich strategii marketingowych i sprzedażowych. Ekspert w obszarze marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem baz danych, Internetu i nowych technologii. Ostatnie 2 lata w firmie doradczo-szkoleniowej zajmowała się PR, marketingiem oraz organizacją dużych konferencji z Brianem Tracy z zakresu skutecznej sprzedaży, przywództwa, rozwoju biznesu i efektywności osobistej. Certyfikowany coach międzynarodowej szkoły coachingu - Noble Manhattan Coaching (PCD). Z wykształcenia ekonomistka ze specjalizacją organizacja i zarządzanie oraz marketing. Ukończyła także studium hotelarsko-turystyczne i przez pewien czas była pilotem wycieczek zagranicznych.

Vienna International Hotelmanagement AG to grupa hotelarska, która prowadzi i rozwija 37 hoteli oraz 1 projekt hotelowy z 6 685 pokojami i 14 590 łóżkami w 9. krajach (Austria, Czechy, Polska, Chorwacja, Francja, Rumunia, Słowacja, Niemcy, Rosja). W portfolio firmy znajduje się jeden hotel należący do grupy Leading Hotels of the World oraz obiekty miejskie, kompleksy hotelowe, hotele spa & wellness oraz kongresowe. W Polsce Vienna International Hotelmanagement AG aktualnie zarządza 5 hotelami: 4-gwiazdkowymi Amber Baltic Międzyzdroje, andel's Hotel Cracow, andel's Hotel Łódź, angelo Hotel Katowice oraz 3-gwiazdkowym Chopin Hotel Cracow Old Town.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA