PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Vienna International prowadzi rozmowy w sprawie trzech projektów biznesowych hoteli

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 gru 2011 08:54

Vienna International prowadzi rozmowy w sprawie trzech projektów biznesowych hoteli

Vienna International Hotelmanagement, która w najbliższych latach chce poszerzyć swoje portfolio, poszukuje nowych partnerów. - Mogę powiedzieć, że na polskim rynku prowadzone są rozmowy odnośnie trzech projektów biznesowych hoteli - poinformował portal Propertynews.pl Martin Lachout, Chief Project Development Officer, Vienna International Hotelmanagement AG.

REKLAMA

Zgodnie ze strategią Vienna International Hotelmanagement AG, która została ogłoszona przez naszego nowego CEO dr Andreasa Karstena w połowie grudnia, działania sieci będą się koncentrować na umacnianiu marki.

- Będziemy opierać się na naszych mocnych stronach i wdrażać nowy koncept marketingowy, stawiający na nowe technologie i komunikację online - podkreśla Martin Lachout.

Jak dodaje, priorytetem sieci jest umacnianie pozycji i rozwój na kluczowych dla firmy rynkach w Europie i Rosji. - Wśród nich jest oczywiście Polska, z którą jesteśmy związani od 20 lat. Nowe inwestycje pozwoliły nam na zdobycie unikatowego doświadczenia i wiedzy na temat specyfiki polskiego rynku, dlatego jesteśmy dobrze przygotowani do podjęcia nowych wyzwań - mówi.

Lachout podkreśla, że Vienna koncentruje swoją uwagę na projektach 3- i 4-gwiazdkowych, przede wszystkim w segmencie obiektów miejskich, konferencyjnych i lotniskowych, jak również na swoich "design brandach": andel's i angelo.

Założona w 1989 roku grupa hotelowa Vienna International Hotelmanagement AG prowadzi i rozwija, na podstawie pojedynczych umów o zarządzanie, ponad 30 hoteli i kompleksów hotelowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA