PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

W 2010 roku Interferie zarobiły na usługach hotelowych blisko 9,8 mln zł. To mniej niż w 2009 roku

  • Autor: Interferie
  • 22 mar 2011 12:00

9,78 mln zł - tyle wyniosły przychody ze sprzedaży usług hotelowych spółki Interferie SA w 2010 roku. Sprzedaż tych usług stanowiła blisko 1/4 przychodów całej spółki. W 2009 roku sprzedaż usług hotelowych przyniosła firmie więcej pieniędzy - 11,1 mln zł, co stanowiło 25,8 proc. ogólnych przychodów.

REKLAMA

Jeśli chodzi o całą działalność spółki w 2010 roku, tj. m.in. usługi hotelowe, sanatoryjne, wypoczynek dzieci i młodzieży czy wynajem pomieszczeń i sprzętu, to przychody ze sprzedaży zamknęły się w kwocie 39,46 mln złotych i były niższe w porównaniu do całego 2009 roku (43,41 mln złotych). Jak podała spółka w komunikacie, jest to głównie efekt prowadzonych inwestycji, które wiązały się m.in. z wyłączeniem na półtora miesiąca ośrodka Chalkozyn w Kołobrzegu i późniejszą kontraktacją usług medycznych świadczonych dla NFZ w Argentycie.

Rok 2010 spółka Interferie zakończyła zyskiem jednostkowym netto w wysokości 2,41 mln złotych i i był on o 740 tys. złotych wyższy od zysku w 2009 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA