PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

W Wielkopolsce kategoryzuje się kilkanaście obiektów rocznie. Rynek pobudziłby większy ruch turystyczny

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 lut 2013 13:13

Co roku na terenie Wielkopolski kategoryzuje się kilkanaście obiektów hotelowych. Część z nich to stare hotele, które po modernizacji powracają do bazy hotelowej w zupełnie nowym standardzie. Niezależnie od standardu, poznańscy hotelarze potrzebują turystów, którzy wypełnialiby hotele w weekendy i okresach świątecznych - mówi w rozmowie z Propertynews.pl Beata Nawrot, dyrektor sprzedaży i marketingu, Sheraton Poznań, Starwood Hotels & Resorts Poland, członek Wielkopolskiej Komisji Kategoryzacyjnej.

REKLAMA

- Najczęściej inwestorzy starają się o kategoryzację na poziomie trzech i czterech gwiazdek. W obrębie miasta powstaje też wiele hoteli dwugwiazdkowych - wyjaśnia Beata Nawrot.

Liczba kategoryzowanych obiektów mogłaby być większa, ale rozwój rynku w tym regionie ogranicza niewielka liczba turystów. - Dywersyfikacja przychodów poprzez zwiększenie przyjazdów turystów indywidualnych wzmocniłaby pozycję, wyniki i produktywność poznańskich hoteli - dodaje Beata Nawrot i zaznacza, iż w staraniach o zwiększenie przyjazdów turystów niezbędna jest pomoc władz miasta. - Oczekujemy silnej promocji miasta i długofalowej strategii co zrobić, by przyciągnąć do Poznania turystów. Miasto ma potencjał i wiele do zaoferowania, ale brakuje konkretnego programu, który by ich przyciągnął - apeluje Beata Nawrot.

Sieć Starwood we własnym zakresie promuje Poznań i region m.in. za pomocą własnej sieci telewizyjnej. - W filmach, które emitujemy we wszystkich hotelach naszej sieci w Europie, pokazujemy np. walory miasta - tłumaczy dyrektor sprzedaży i marketingu, Sheraton Poznań.

Sieć wspiera też akcje urzędu miasta, imprezy sportowe czy konferencje, których celem jest promocja turystyczna tej części Polski.
 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA