PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wiemy, kto przygotuje aplikację Polski i Łodzi do organizacji EXPO 2022

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 lip 2015 10:43

Grupa wykonawców, z Deloitte na czele, wygrała przetarg na przygotowanie całości dokumentacji, strategii promocji i aplikacji, pozwalającej ubiegać się o organizację w Polsce wystawy International EXPO 2022.

REKLAMA

Wystawa miałaby się odbyć w Łodzi. Tematem wiodącym ma być szeroko rozumiana rewitalizacja obszarów miejskich. Prace nad dokumentami, które zostaną złożone do Międzynarodowego Biura Wystaw w Paryżu, mają zakończyć się w połowie przyszłego roku.

- Przygotowanie aplikacji Łodzi o organizację EXPO w 2022 r. to dla nas bardzo prestiżowy projekt. Będzie to nasza kolejna współpraca z władzami Łodzi. Wcześniej z powodzeniem zrealizowaliśmy tu szereg projektów doradczych w zakresie rewitalizacji (m.in. Master Plan realizacji Programu Nowe Centrum Łodzi) oraz opracowania kilku studiów wykonalności inwestycji – mówi Radosław Kubaś, dyrektor w dziale Konsultingu Deloitte, ekspert ds. sektora publicznego. - Te doświadczenia umożliwiły nam pozyskanie wiedzy dotyczącej lokalnych uwarunkowań miasta. Inicjatywa przygotowania International EXPO w Polsce doskonale wpisuje się w doświadczenie i know-how Deloitte w zakresie planowania strategicznego i zarządzania dużymi projektami doradczymi.

- Projekt organizacji International EXPO w Łodzi to dla nas najlepszy dowód jak cenione są osiągnięcia naszego miasta w dziedzinie rewitalizacji w ostatnich latach. Pierwsze polskie EXPO będzie doskonałą okazją do zaprezentowania skali wysiłków rewitalizacyjnych Łodzi i innych miast poprzemysłowych w Polsce. Najbliższe lata to dla nas największe wyzwanie w najnowszej historii miasta. Cieszę się, że swoją wiedzą i doświadczeniem będą nas w tym wspierać eksperci i sprawdzeni partnerzy z wielu wcześniejszych projektów realizowanych w Łodzi, a także szerokie grono specjalistów z całego świata odpowiedzialnych za organizację podobnych wydarzeń. Podchodzimy bardzo poważnie do każdego etapu przygotowań do organizacji wystawy International EXPO. Studium wykonalności i strategia promocji Polski i Łodzi to kluczowe elementy tego procesu. Pokażą nam kierunek, w jakim powinniśmy rozwijać całą ideę wydarzenia i będą stanowić fundament naszej aplikacji zgłoszeniowej do Międzynarodowego Biura Wystaw Światowych – mówi Anna Wierzbicka, kierownik projektu w Wydziale ds. Zarządzania Projektami w Urzędzie Miasta Łodzi.

  • 1
  • 2
  • Hermann 2015-07-16 11:13:33
    Sorry, ale ze względu na tradycje wystawiennicze, taka impreza powinna się odbyć w Poznaniu.

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA