PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wiesław Likus: mamy nowe plany inwestycyjne w Krakowie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 lut 2016 07:52

Holding Liwa chce wykorzystać potencjał Krakowa i nie tylko rozbudować już działające obiekty, ale również zbudować nowy hotel - zdradza w rozmowie z Propertynews.pl Wiesław Likus, prezes firmy.

REKLAMA

- Z naszych doświadczeń rynek krakowski jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się rynkiem w Polsce. W związku z oddaniem Centrum Kongresowego, dzięki aktywnemu zarządzaniu Areną, obserwujemy dynamiczny wzrost napływających gości - tłumaczy Likus.

Obecnie hotele Holdingu Liwa notują stały wzrost obłożenia. - Zbliżamy się do obłożenia 90 proc. Od marca do końca listopada jesteśmy sprzedani w ponad 90 proc. i bardzo często zdarza się, że nie mamy miejsca w hotelach - dodaje Wiesław Likus.

 W związku z dobrymi wynikami firma przygotowuje się do powiększenia swojej oferty w Krakowie. - Mamy plany rozbudowy hoteli – powiększyliśmy Hotel Stary, mamy plany wobec Hotelu pod Różą i Copernicus, mamy plany budowy nowego hotelu na krakowskim Kazimierzu - zapowiada szef firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA