PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zimowy Runmageddon opanuje warszawskie lotnisko

  • Autor: propertynews.pl
  • 20 gru 2017 15:13

Zimowy Runmageddon opanuje warszawskie lotnisko mat.pras.

Areną imprezy otwierającej sezon 2018 w Runmageddonie, cyklu ekstremalnych biegów przeszkodowych w Europie będzie warszawskie lotnisko Warszawa-Babice, którym zarządza Centrum Usług Logistycznych. Impreza odbędzie się 13 stycznia, a organizatorzy spodziewają się, że na jej starcie stanie kilka tysięcy uczestników. Będą mieli do dyspozycji dwie formuły – Rekrut na dystansie 6 km z ponad 30 przeszkodami oraz Intro na trasie krótszej o połowę. Trwają zapisy na warszawską edycję Zimowego Runmageddonu.

REKLAMA

Runmageddon zawita na Lotnisko Warszawa-Babice zarządzane przez Centrum Usług Logistycznych po raz pierwszy w historii. Obiekt znajduje się w lewobrzeżnej części Warszawy, do jego użytkowników należą m.in. Aeroklub Warszawski, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz właściciele prywatnych samolotów. W przeszłości Lotnisko Warszawa-Babice było miejscem wielkich imprez muzycznych. Właśnie tutaj w 1996 roku odbył się jedyny w Polsce koncert Michaela Jacksona, na którym bawiło się ponad 120 tysięcy osób. Na tym lotnisku występowała również Madonna i zespół AC/DC.

Inżynierowie Runmageddonu już pracują nad tym, aby trasa premierowej imprezy w sezonie 2018 była atrakcyjna i wymagająca. Mimo płaskiego profilu terenu uczestnicy mogą spodziewać się ciekawych przeszkód i wielu okazji do sprawdzenia swojej siły i charakteru. Ze względu na specyfikę lokalizacji oraz porę roku tym razem trasa nie będzie prowadziła przez mokradła i rowy z wodą. Być może pojawi się przeszkoda Lodowa, ale o tym zdecydują sami uczestnicy w specjalnym głosowaniu. Nowością na zimowych imprezach Runmageddonu będzie strefa relaksu, w której uczestnicy tuż po przekroczeniu mety będą mogli skorzystać z ogrzewalni i ciepłych pryszniców. Otrzymają również rozgrzewające napoje.

Nowy sezon Runmageddonu wystartuje już za nieco ponad miesiąc w Warszawie. - Zdecydowaliśmy się na lokalizację w postaci Lotniska Bemowo ze względu na wygodny dojazd i przestronność terenu. Wiemy, jak zaaranżować w tym miejscu trasę, której pokonanie będzie sporym wyzwaniem. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że temperatura podczas zimowych imprez Runmageddonu jest zazwyczaj dodatkową przeszkodą, która utrudnia walkę na trasie. Dlatego każdy, kto dotrze do mety styczniowej edycji może liczyć na królewskie traktowanie. W komfortowych warunkach uczestnicy szybko dojdą do siebie i będą mogli – nomen omen! – na gorąco dzielić się z wrażeniami ze startu. Już dzisiaj serdecznie zapraszam do Warszawy na start nowego sezonu – mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

Udział w styczniowej odsłonie Runmageddonu to pierwszy krok w drodze po tytuł Zimowego Weterana. Aby zdobyć to wyróżnienie należy ukończyć imprezy w formułach Rekrut, Classic i Hardcore podczas pierwszych trzech imprez w sezonie 2018, które odbędą się w Warszawie, w Ełku i w Wierchomli. O tym, że to niełatwe zadanie świadczy fakt, że w 2017 roku tytuł Zimowego Weterana wywalczyło tylko 2000 Osób.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA