PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

ABSL zaprasza liderów biznesu do Katowic

28-29 czerwca 2016, Katowice

W dniach 28-29 czerwca odbędzie się najważniejsze spotkanie przedstawicieli sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. Konferencja Association of Business Service Leaders in Poland (ABSL) gromadzi rokrocznie niemal tysiąc uczestników: przedstawicieli wiodących firm z sektora oraz przedsiębiorstw i organizacji, które wspierają jego rozwój.

ABSL tworzy unikalną platformę wymiany wiedzy i informacji, a dyskusje liderów świata polityki i biznesu podczas tegorocznego spotkania skupione będą wokół przewodniego hasła konferencji - „Transforming Ourselves. Changing the World”. Kluczowymi punktami wydarzenia będą wystąpienie honorowego gościa - Dr Condoleezzy Rice, 66. Sekretarz Stanu USA w latach 2005-2009 - oraz publikacja rocznego raportu ABSL, najbardziej kompleksowego zestawienia danych na temat rynku usług dla biznesu w Polsce.

Po raz pierwszy w agendzie organizowanego przez ABSL spotkania pojawią się wydarzenia dedykowane młodym przedsiębiorcom, którzy mają pomysł na biznes i chcą poddać go ocenie największych graczy na rynku polskim i europejskim. Reprezentująca 180 firm organizacja, która wspiera rozwój sektora dającego w kraju zatrudnienie ponad 200 000 osób, komunikuje w ten sposób kierunek, w jakim planuje się rozwijać - wspierając przedstawicieli młodego pokolenia wkraczającego do świata biznesu, jednocześnie inspirując się ich kreatywnością i umiejętnością adaptacji w rynkowych realiach. Wpisuje się to w agendę tegorocznej konferencji ABSL, w której wyraźnie zaakcentowane są transformacja, automatyzacja i robotyka, nowe trendy w inwestowaniu oraz modele crowdsourcing i design thinking.

Rejestracja na VII Konferencję ABSL trwa do 22 czerwca, a dokonać jej można za pośrednictwem formularza na stronie internetowej wydarzenia: www.absl-conference.com

Głównymi partnerami spotkania są Miasto Katowice oraz Skanska.

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostałoNewsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA