Forum Rynku Spożywczego i Handlu

4-5 listopada 2015 • Warszawa

Grupa PTWP SA, wydawca serwisów portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl oraz magazynu Rynek Spożywczy organizuje kolejną, ósmą już edycję Forum Rynku Spożywczego i Handlu / Food Market & Retail Forum – największą tego typu konferencję skierowaną do sektora spożywczego i handlowego.

Spotkanie odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2015 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów, wieczorna gala z wręczeniem prestiżowych nagród „Rynku Spożywczego” i certyfikatów „Dobry Produkt’ oraz szereg mniej lub bardziej formalnych spotkań. 

Forum to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk ponad 1000 przedstawicieli przemysłu rolno-spożywczego, sieci handlowych, hurtowników oraz dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych. W tym gronie ponad 50 proc. uczestników Forum to prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy generalni i zarządzający, dyrektorzy operacyjni, dyrektorzy ds. sprzedaży i zakupów oraz managerowie średniego szczebla.

Forum to także wyjątkowa szansa dla przedsiębiorców na dyskusję problemach i szansach branży z przedstawicielami administracji publicznej, w tym ministrami, posłami i europosłami oraz przedstawicielami agencji rządowych, analitykami i naukowcami.

Podsumowaniem pierwszego dnia Forum będzie uroczysta Gala z wręczeniem Nagród Rynku Spożywczego i certyfikatów Dobry Produkt 2015.

Aktualnie trwają ostatnie konsultacje dotyczące agendy Forum. Zapraszamy Państwa do jej współtworzenia. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i pomysły, które wzbogacą tegoroczną edycję.

Czytaj więcej

Prosimy o przesyłanie uwag, sugestii, propozycji dotyczących zakresu tematycznego Forum na adres: promocja@ptwp.pl