PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Future Workplace Conference

25 października 2017
Miejsce: Warszawa
Jak będzie wyglądała praca w przyszłości? Wpływ kultury organizacji na satysfakcję i produktywność pracowników? Jakie możliwości niosą za sobą nowe technologie? Odkryjmy wspólnie odpowiedzi na te i inne pytania w trakcie konferencji Future Workplace! Daj się zainspirować ekspertom w dziedzinach biznesu, nauki i technologii środowiska pracy i włącz się do dyskusji.

Wydajność, produktywność i elastyczność - to najczęściej używane określenia, gdy mówimy o transformacji środowiska pracy. Strategia ta koncentruje się głównie na aspekcie finansowym, a także ograniczeniach przestrzennych, ale niestety rzadko troszczy się o indywidualne potrzeby ludzi. Wynikiem tego są środowiska pracy dedykowane firmom, a nie pracownikom. Obecnie obserwujemy odwrócenie się tego trendu. Organizacje zrozumiały, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest poczucie satysfakcji i zadowolenia wśród pracowników.

Branding, kultura korporacyjna, ergonomia, innowacje i technologie są codziennością organizacji przyszłości. Nasi goście, związani z takimi firmami jak: UBER Deutsche Bank, UBS, Facebook, Nordea, MediaCom, mBank i Allegro podzielą się doświadczeniami z procesu transformacji środowiska pracy, oraz przedstawią najlepsze pomysły i strategie.

Do kogo skierowana jest ta konferencja?
CEO, COO, RE & dyrektorzy administracyjni

Zapraszamy do rejestracji

Bogusz Parzyszek, Workplace
Tomasz Rudolf, The Heart Warsaw

Wydarzenie jest bezpłatne. Organizator zastrzega sobie prawo do selekcji zgłoszeń.

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostałoNewsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA