Future Workplace Conference

25 października 2017
Miejsce: Warszawa
Jak będzie wyglądała praca w przyszłości? Wpływ kultury organizacji na satysfakcję i produktywność pracowników? Jakie możliwości niosą za sobą nowe technologie? Odkryjmy wspólnie odpowiedzi na te i inne pytania w trakcie konferencji Future Workplace! Daj się zainspirować ekspertom w dziedzinach biznesu, nauki i technologii środowiska pracy i włącz się do dyskusji.

Wydajność, produktywność i elastyczność - to najczęściej używane określenia, gdy mówimy o transformacji środowiska pracy. Strategia ta koncentruje się głównie na aspekcie finansowym, a także ograniczeniach przestrzennych, ale niestety rzadko troszczy się o indywidualne potrzeby ludzi. Wynikiem tego są środowiska pracy dedykowane firmom, a nie pracownikom. Obecnie obserwujemy odwrócenie się tego trendu. Organizacje zrozumiały, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest poczucie satysfakcji i zadowolenia wśród pracowników.

Branding, kultura korporacyjna, ergonomia, innowacje i technologie są codziennością organizacji przyszłości. Nasi goście, związani z takimi firmami jak: UBER Deutsche Bank, UBS, Facebook, Nordea, MediaCom, mBank i Allegro podzielą się doświadczeniami z procesu transformacji środowiska pracy, oraz przedstawią najlepsze pomysły i strategie.

Do kogo skierowana jest ta konferencja?
CEO, COO, RE & dyrektorzy administracyjni

Zapraszamy do rejestracji

Bogusz Parzyszek, Workplace
Tomasz Rudolf, The Heart Warsaw

Wydarzenie jest bezpłatne. Organizator zastrzega sobie prawo do selekcji zgłoszeń.