Interbiuro i Property News zapraszają na najlepszy film 2016 roku

8 grudnia 2016
Miejsce: Warszawa
Interbiuro i Property News zapraszają na pokaz najlepszego film 2016 roku - komedii "Toni Erdmann".
(mat.pras.)

Pokazana w konkursie ostatniego festiwalu w Cannes komedia „Toni Erdmann” stała się wydarzeniem imprezy. W rankingu międzynarodowej krytyki prowadzonym przez magazyn Screen otrzymała najwyższe oceny spośród wszystkich filmów recenzowanych w ostatniej dekadzie i aż 5 nominacji do Europejskich Nagród Filmowych w kategoriach: film, reżyseria, scenariusz oraz najlepsza aktorka i najlepszy aktor.

Najnowszy film Maren Ade („Wszyscy inni”) to pełna humoru historia napiętych relacji między trzydziestoletnią śmiertelnie poważną menadżerką, a jej nieustannie wygłupiającym się ojcem. „Toni Erdmann” to przewrotna, wzruszająca komedia o tym, co jest w życiu naprawdę ważne. To historia kobiety, która poświęciła wszystko dla pracy, ale będzie musiała przemyśleć wyznawane przez siebie wartości. Może to właśnie szalony Toni Erdmann pomoże jej odkryć coś, czego nałogowa pracoholiczka nie była w stanie dostrzec?

Zapraszamy na przedpremierowy pokaz 8 grudnia o godz. 20.30 do kina Muranów!

Dwa dni później -10 grudnia zostaną wręczone Europejskie Nagrody Filmowe - trzymajmy kciuki za Toni Erdmanna! Zapraszamy miłośników X muzy do wspólnego przeżywania emocji.

Film wchodzi do kin 27 stycznia 2017 r.