Interbiuro i Property News zapraszają na premierę filmową

28-22 lutego 2017 • Warszawa

Zapraszamy 28 lutego (wtorek) o godzinie 20.00 do kina Muranów na specjalny pokaz najbardziej oczekiwanego filmu Martina Scorsese „Milczenie” Film jest inspirowany autentycznymi wydarzeniami i zrealizowany z niezwykłym rozmachem przez twórcę „Wilka z Wall Street”, „Infiltracji”i „Chłopców z ferajny”.

Przez trzydzieści lat wybitny reżyser Martin Scorsese przygotowywał adaptację od dawna go fascynującej, słynnej powieści Shūsaku Endō.  Dopiął swego i nakręcił wymarzony film.

Świetnie zagrany, mistrzowsko wyreżyserowany najmocniejszy, a jednocześnie najbardziej osobisty film w karierze reżysera. Trudno przejść obok Milczenia obojętnie, on zakorzenia się w umyśle i zmusza do refleksji.

Amerykański twórca stawia ważne pytania, być może najważniejsze. Dotyka tematu wiary i zwątpienia nie tylko w wymiarze religijnym, ale także świeckim. Zastanawia się nad sensem przywiązania do wszelkich wartości i nie daje łatwych odpowiedzi.

W rolach głównych Andrew Garfield („Przełęcz ocalonych”), Adam Driver („Paterson”, „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”) oraz Liam Neeson („Uprowadzona”).

Zapraszamy serdecznie także w imieniu partnerów pokazu firm: Espes, Witkowski i Armstrong.