Interbiuro i Propertynews.pl zapraszają na filmowy hit

30 listopada 2017
Miejsce: Warszawa
W andrzejkowy wieczór, 30 listopada o godz. 20.00 firma INTERBIURO zaprasza do kina Muranów na przebój amerykańskich kin, romantyczną komedię „I TAK CIĘ KOCHAM”.

Zaskakująca, śmieszna, a do tego doskonale przyjęta nie tylko przez widzów, ale i światową krytykę. W wielu rankingach wspomina się, że ta porywająca love story, którą zainspirowało samo życie, ma duże szanse na oscarowe nominacje, także w kategorii najlepszy film.

Oparta na faktach, historia związku urodzonego w Pakistanie komika i aktora komediowego Kumaila Nanjiani oraz Amerykanki Emily Gordon. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia, mimo dzielących oboje różnic kulturowych. Jednak na drodze do szczęścia staną rodzice dziewczyny oraz rodzina Kumailaze ze swymi oczekiwaniami. A to dopiero początek wyzwań, jakim zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.

To ten rodzaj komedii, na który widzowie zawsze nie cierpliwie czekają. Rozwiązania w niej nie są łatwe, ścieżki bohaterów niezwyczajne, ale to też historia miłosna z pełnym spektrum emocji.
„I TAK CIĘ KOCHAM” podbił serca widzów świeżością, humorem oraz uniwersalnym przesłaniem: nigdy nie należy tracić nadziei. Szkoda, że nie wszystkie komedie są tak dobre.

Film „I tak cię kocham” będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy: ESPES i Witkowski.


Obejrzyj trailer