Interbiuro i PropertyNews zapraszają na film

8 czerwca 2017
8 czerwca o godz. 20.00 do kina Muranów na rewelacyjny komediodramat z fantastyczną Kasią Smutniak w jednej z głównych ról.

‘Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” to tegoroczny włoski hit, który został obsypany nagrodami, a podczas Berlinale jego producenci zostali zalani falą propozycji remake'ów.

To nie powinno dziwić, gdyż film Paolo Genovese to komediodramat najwyższej próby i sam tuż po seansie zastanawiałem się, jak wyglądałaby jego polska obsada, mając cichą nadzieję, że doskonała Kasia Smutniak powtórzyłaby swoją rolę.

Zaczyna się dość niewinne, wygląda jak idealnie skrojona sztuka teatralna, gdzie gromki śmiech miesza się z gorzkimi łzami. Paolo Genovese pod płaszczem komedii stworzył film przerażająco prawdziwy i aktualny. To obraz społeczeństwa hipokrytów, gdzie jedno kłamstwo goni drugie. Zakładamy obłędne kreacje, przymierzamy sztuczne uśmiechy i zasiadamy do kolacji, a prawdę znają tylko nasze …..( ? ) telefony komórkowe

Film można zobaczyć w ramach pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro, skierowanych do specjalistów z branży nieruchomości komercyjnych.

Parterami pokazu są firmy ESPES i WITKOWSKI.